LUG Light Factory na targach Light+Building 2016 - LUG LIGHT FACTORY - LIGHT+BUILDING - FLASH DQ - LUGBOX - INTELUG
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.   Mouser Electronics Poland  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności LUG Light Factory na targach Light+Building 2016
drukuj stronę
poleć znajomemu

LUG Light Factory na targach Light+Building 2016

LUG Light Factory na targach Light+Building 2016
fot. LUG

LUG prezentuje w Niemczech najnowsze zdobycze technologii oświetleniowych z Polski 

Odbywające się co dwa lata targi Light+Building we Frankfurcie nad Menem to jedno z najważniejszych wydarzeń branży oświetleniowej na świecie. Jako jeden z wiodących europejskich producentów profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych, firma LUG już od 2002 r. prezentuje tam szeroki wachlarz rozwiązań wykorzystujących najnowsze zdobycze technologii oświetleniowych z Polski.

Stoisko LUG podczas tegorocznej edycji targów Light+Building stanowiło esencję najważniejszych światowych trendów branży oświetleniowej. Zgodnie z mottem przyświecającym targom, LUG jako jeden z wiodących europejskich producentów oświetlenia, wykreował w przestrzeni targowej miejsce, w którym dominowały idee indywidualizmu, digitalizacji i kooperacji w sieci.

Na powierzchni 240 m2 wydzielono strefy dedykowane 3 markom funkcjonującym w portfolio LUG Light Factory: LUG, FLASH DQ oraz LUGBOX, w ramach których zaprezentowano łącznie ponad 200 sztuk opraw oświetleniowych. Swoją premierę podczas targów miały takie oprawy jak POWERLUG MINI LED, CRUISER 2 LED, URBINI LED (w marce LUG), LUGSTAR SPOT LED (w marce LUGBOX), ARAYE, MANASLU, LIBRA i NOISE (w marce FLASH DQ). Wśród zaprezentowanych na stoisku produktów nie mogło zabraknąć wyróżnionych w prestiżowych konkursach opraw POWERLUG LED (zdobywca nagrody iF Design Award 2016), URBANO LED (zdobywca nagrody Dobry Wzór 2015) oraz TINO LB LED (zdobywca nagrody Top Design Award 2016).

Oprócz produktów, ogromnym zainteresowaniem na stoisku firmy LUG cieszyły się cztery stanowiska Virtual Reality, przy których goście odwiedzający stoisko mogli odbyć wirtualny spacer w ramach sześciu scen odpowiadających przestrzeni ulicznej, biurowej, handlowej, przemysłowej, mieszkalnej i iluminacji zewnętrznych. Podczas wirtualnego spaceru możliwe było przyjrzenie się oprawom oświetleniowym umieszczonym w ich naturalnym środowisku pracy oraz dobór oświetlenia danej przestrzeni w zależności od indywidualnych preferencji. Ponieważ trójwymiarowe modele produktów firmy LUG wykorzystane w scenach VR oddają nie tylko design ale i parametry świetlne opraw, możliwe było zapoznanie się zarówno z ich wyglądem jak i sposobem, w jaki oświetlają dane przestrzenie.

Targi Light+Building 2016 były również miejscem premiery inteLUG, autorskiego systemu firmy LUG służącego do inteligentnego zarządzania oświetleniem. System ten umożliwia pełną kontrolę i programowalne zarządzanie zarówno oświetleniem wewnętrznym jak i zewnętrznym. inteLUG daje użytkownikom również dostęp w czasie rzeczywistym do takich parametrów jak bieżący pobór energii elektrycznej czy temperatura panująca wewnątrz oprawy. Wszystko to odbywa się trybie zdalnym, z dowolnego miejsca na świecie, poprzez aplikację w systemie iOS, Android lub przeglądarkę internetową.

Szerokie spektrum produktów i rozwiązań zaprezentowanych podczas Light+Building 2016 jest odzwierciedleniem realizowanej przez LUG strategii rozwoju nowoczesnych technologii i narzędzi wsparcia dedykowanych dla obecnych i przyszłych partnerów biznesowych firmy w trzech kluczowych segmentach: architektów, wykonawców i dystrybutorów.

LUG Light Factory na targach Light+Building 2016

 – Należy pamiętać, że największe na świecie targi oświetleniowe to nie tylko niepowtarzalna okazja dla wystawców do zaprezentowania swoich możliwości technicznych i wzorniczych, ale także szansa na ugruntowanie swojej pozycji rynkowej i otwartego dialogu z konkurencją. To również wspaniała platforma dla komunikacji z obecnymi i potencjalnymi klientami oraz niezastąpione źródło informacji o kondycji całej branży. Uważam, że dzięki stoisku będącemu jednym z najciekawszych podczas tegorocznej edycji Light+Building, wykorzystaliśmy te możliwości w pełni – komentuje Prezes Zarządu LUG Light Factory, Ryszard Wtorkowski.

Źródło: LUG

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
LUG Light Factory Sp. z o.o.
ul. Gorzowska 11, Zielona Góra
tel.  +48 68 45 33 200
fax.  +48 68 45 33 201
www.lug.com.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl