Targi Light+Building w liczbach - LIGHT+BUILDING - HAGER - HAGER GROUP - BERKER BY HAGER - HAGER MANUFAKTUR
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Targi Light+Building w liczbach
drukuj stronę
poleć znajomemu

Targi Light+Building w liczbach

Targi Light+Building w liczbach
fot. Stoisko Hager Group na targach Light+Building 2016

Oficjalne dane wskazują, że stoisko Hager Group na targach Light+Building odwiedziła rekordowa liczba aż 25 tys. osób! Gości targowych przyciągnęły przede wszystkim niezwykłe możliwości wzornicze, jakie daje oryginalna technologia Berker by Hager.

Targi Light+Building z roku na rok zyskują na znaczeniu. Podczas tegorocznej edycji swoje rozwiązania zaprezentowało aż 2589 firm. Łączna liczba odwiedzających wyniosła 216 tysięcy – to aż 5000 więcej niż w 2004 roku! W tym roku targi przebiegały pod hasłem „Nowoczesne przestrzenie stają się rzeczywistością: cyfrowe, zindywidualizowane i połączone w sieć”. Ekspozycja firmy Hager doskonale wpasowała się w przewodnią ideę wydarzenia, nie tylko ze względu na kompleksową ofertę dla inteligentnych domów, lecz również dzięki najszerszym możliwościom kształtowania zindywidualizowanego designu osprzętu elektroinstalacyjnego.

Rekordowe targi

Tegoroczna prezentacja na połączonych ekspozycjach firm Hager, Berker i Elcom przyciągnęła 25 tysięcy osób z całego świata. Dla poszczególnych grup narodowych zorganizowano 33 wycieczki, w których wzięli udział klienci, architekci i dziennikarze, a także 21 wycieczek międzynarodowych dla gości pochodzących z 17 krajów, takich jak Irlandia, Hiszpania, Katar, Maroko, Singapur czy Australia. Około 67% odwiedzających stoisko pochodziło spoza Niemiec. Większość zagranicznych gości przyjechało na targi z Holandii, Francji, Wielkiej Brytanii i Chin, jednak największą grupę stanowili Niemcy. Największe zainteresowanie wzbudziły nie tylko premierowe rozwiązania, jak łącznik Berker Q.7 czy system automatyki budynku KNX easy, lecz również unikatowy program Hager Manufaktur, który umożliwia pełne dostosowanie osprzętu do zindywidualizowanych potrzeb, zarówno pod względem wzornictwa, jak i funkcji. Doskonały design łączników marki Berker by Hager potwierdzają prestiżowe realizacje na całym świecie.

Spotkanie reprezentantów firmy Hager z przedstawicielami niemieckiego rządu odbyło się na specjalnym stoisku poświęconym inteligentnym budynkom, fot. Hager

fot. Hager

Design „z manufaktury”

Ilość odwiedzających dedykowaną sekcję Hager Manufaktur pokazała, że coraz więcej osób wybiera trend nie podporządkowywania się obowiązującym trendom i wybiera indywidualne rozwiązania wzornicze. Podczas sześciu dni targowych konsultanci rozwiązywali zgłaszane przez gości problemy projektowe aż 1444 razy! Program Hager Manufaktur dostarcza wszystkich niezbędnych elementów systemu, od ekskluzywnych ramek i przycisków, poprzez inteligentne rozwiązania prowadzenia przewodów, komunikacji domofonowej, aż po całościowe instalacje. Cechą wyróżniającą Hager Manufaktur stanowi fakt, że każdy element jest produkowany według precyzyjnie określonych wskazówek zamawiającego.

- Na życzenie klienta możemy wyprodukować łącznik o dowolnej powierzchni i na przykład wytłoczyć na nim jego logotyp. Do tego dostarczymy starannie dopasowaną listwę instalacyjną i system kontroli dostępu. Zamawiana ilość nie ma znaczenia. Dzięki naszym możliwościom technicznym możemy produkować zmodyfikowane elementy w takim samym czasie, jak standardowe. Nawet jeśli czegoś nie produkujemy sami, jak np. videodomofony, wyszukujemy na rynku najlepsze z możliwych rozwiązań. Zasada jest taka, że zawsze dostarczamy naszym klientom kompletnych rozwiązań – mówi Ralph Bertelt z Hager Manufaktur.

Wyjątkowe wzornictwo osprzętu Berker by Hager pozwala na stosowanie go w prestiżowych, bardzo ambitnych realizacjach. Jedną z nich jest chociażby nowo wyremontowany Hotel Ameron, usytuowany we wpisanej na listę zabytków UNESCO dzielnicy Hamburga – Speicherstadt. Budynek został urządzony w imponującym, eklektycznym stylu łączącym stare z nowym. We wszystkich pokojach dla gości zastosowano kwadratowe łączniki Berker Q.3 w ciemnej kolorystyce, natomiast w reszcie hotelu – serię Berker Q.1 o czystym, minimalistycznym designie. Obydwie linie łączników doskonale komponują się z elementami umeblowania z lat 60. i współtworzą ciepłą, subtelną stylistykę aranżacji.

Źródło: Hager Polo Sp. z o.o.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Hager Polo Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 10, Tychy
tel.  +48 32 32 40 100
fax.  +48 32 32 40 150
www.hager.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl