Targi Light+Building 2020 przełożone z powodu koronawirusa - CHINY - NIEMCY - WŁOCHY - FRANKFURT - LIGHT+BUILDING - KORONAWIRUS - CORONAVIRUS
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Targi Light+Building 2020 przełożone z powodu koronawirusa
drukuj stronę
poleć znajomemu

Targi Light+Building 2020 przełożone z powodu koronawirusa

Targi Light+Building 2020 przełożone z powodu koronawirusa
fot. Targi Light+Building we Frankfurcie

Ze względu na ryzyko związane z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 w Europie organizator postanowił przełożyć termin targów Light + Building z marca na wrzesień 2020 r.

Jeszcze niedawno organizator zapewniał, że Frankfurt nad Menem jest dobrze przygotowany do przyjęcia wszystkich przybywających na targi Light+Building w terminie 8-13 marca 2020 r. Sytuację zmieniło nieoczekiwane pojawienie się wirusa COVID-19 we Włoszech, co wymusiło ponowną ocenę sytuacji.

W obecnych warunkach konieczna byłoby wprowadzenie wieloetapowej kontroli stanu zdrowia gości z Chin, a ograniczenia w podróżowaniu (zarówno dla zwiedzających jak i wystawców) z pewnością wpłynęłyby na frekwencję i sukces komercyjny imprezy. Dlatego organizatorzy postanowili ostatecznie przełożyć targi Light+Building. Decyzję popierają zarówno niemieckie jak i włoskie stowarzyszenia i organizacje branżowe. Po Niemczech największe grupy wystawców i odwiedzających targi pochodzą właśnie z Chin i Włoch.

Wczorajszą decyzję organizatorów uprzedziła polska firma Lena Lighting, która już wcześniej wycofała się z udziału w targach, zapewniając że troska o zdrowie pracowników, partnerów i klientów jest dla firmy najwyższym priorytetem.

Nowy termin targów Light+Building 2020

Messe Frankfurt podkreśla, że Light+Building to najważniejsze międzynarodowe wydarzenie w sektorze oświetlenia, elektrotechniki i automatyki budynkowej i nie ma wątpliwości, że branża potrzebuje tej imprezy. Z tego powodu targi zostaną przełożone i odbędą się we Frankfurcie nad Menem od połowy do końca września 2020 r.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl