Lena Lighting rezygnuje z udziału w targach Light+Building 2020 - CHINY - FRANKFURT - LIGHT+BUILDING - LENA LIGHTING - KORONAWIRUS - CORONAVIRUS
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Lena Lighting rezygnuje z udziału w targach Light+Building 2020
drukuj stronę
poleć znajomemu

Lena Lighting rezygnuje z udziału w targach Light+Building 2020

Lena Lighting rezygnuje z udziału w targach Light+Building 2020
fot. Targi Light+Building we Frankfurcie

Z powodu zagrożenia koronawirusem polski producent oświetlenia LED-owego Lena Lighting zdecydował się odwołać swój udział w odbywających się we Frankfurcie targach Light + Building 2020.

"Podjęliśmy trudną, ale w naszym przekonaniu słuszną i odpowiedzialną decyzję o rezygnacji z udziału w tegorocznej edycji targów Light + Building 2020. Troska o zdrowie naszych pracowników, partnerów i klientów jest naszym najwyższym priorytetem" - podała spółka w oficjalnym komunikacie.

Co 2 lata na targach Light+Building wystawcy z branży przemysłowej prezentują najnowsze produkty z dziedziny oświetlenia, elektryki, jak również automatyki domowej oraz budynkowej.

Dla branży oświetleniowej i budowlanej to jedna z najważniejszych wystaw przemysłowych w skali światowej, gdzie prezentowane są inteligentne rozwiązania, technologie nastawione na przyszłość oraz obecne trendy w projektowaniu.

Wystawcy z Chin na targach Light+Building

Udział w targach daje możliwość spotkania architektów, planistów, inżynierów elektryków oraz handlowców z całego świata. W poprzedniej edycji targów z 2018 roku na 2714 wystawców aż 70% przyjechało na targi z zagranicy, natomiast jeśli chodzi o odwiedzających było to 52% z 220 tysięcy osób.

Wśród tak wielu wystawców znajdą się również firmy i produkty chińskie, których zapisanych na targi jest w tym roku prawie 400. Wydarzenie we Frankfurcie daje szansę poznać potencjalnego partnera biznesowego bez konieczności kosztownego wyjazdu do Chin.

"Jesteśmy przekonani, że Organizator targów Light + Building 2020 dokłada wszelkich starań, by wykluczyć zagrożenie. Jednak nawet jeśli jest ono niskie, nie możemy zdecydować się na podjęcie ryzyka, ponieważ dotyczy ono najważniejszych wartości jakimi są zdrowie i bezpieczeństwo" - czytamy w komunikacie Lena Lighting.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl