Fluke dodaje w promocji tablety i smartfony Apple i Samsung do kamer termowizyjnych - KAMERY TERMOWIZYJNE - FLUKE - SMARTFONY - FLUKE CONNECT - TABLETY
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Fluke dodaje w promocji tablety i smartfony Apple i Samsung do kamer termowizyjnych
drukuj stronę
poleć znajomemu

Fluke dodaje w promocji tablety i smartfony Apple i Samsung do kamer termowizyjnych

Fluke dodaje w promocji tablety i smartfony Apple i Samsung do kamer termowizyjnych
fot. Fluke

Współpraca kamer termowizyjnych z urządzeniami mobilnymi to kamień milowy w obszarze termografii i jeden z filarów systemu Fluke Connect™ firmy Fluke. W przygotowanej przez Fluke promocji, która potrwa do połowy czerwca, klienci kupujący kamery termowizyjne otrzymają w prezencie jedno z 4 urządzeń: tablet  iPad Air, tablet Samsung Galaxy Tab 4, smartfon  iPhone 6 lub smartfon Samsung Galaxy S6.

W ramach zaplanowanej do połowy czerwca br. promocji klienci, którzy kupią kamerę z serii profesjonalnej Fluke Ti300 lub Ti400, albo kamerę z serii użytkowej TiS75 lub TiS20 otrzymają w prezencie urządzenia mobilne najwyższej klasy. W zależności od modelu kamery będzie to: iPad Air (przy zakupie kamery TiS75), Samsung Galaxy Tab 4 (przy zakupie kamery TiS20) oraz iPhone 6 o pojemności 64GB lub Samsung Galaxy S6 o pojemności 64GB (przy zakupie kamery Ti300 lub Ti400).

Kamery Fluke Ti300 i Ti400 przeznaczone są do zastosowań w diagnostyce instalacji elektrycznych, branży przemysłowej i budowlanej. Wyposażone są w automatyczny system regulacji ostrości LaserSharp™. Przed pomiarem temperatury wykonywany jest laserowy pomiar odległości do mierzonego obiektu. Na jego podstawie system automatycznie reguluje ostrość. Wystarczy skierować laser na obiekt, który chcemy skontrolować i nacisnąć spust - otrzymujemy obraz o idealnej ostrości. Działanie metodą „wyceluj i zmierz” znacznie ułatwia i  przyspiesza pracę użytkownika przy równoczesnym utrzymaniu najwyższej dokładności.

Z kolei kamery TiS75 i TiS20 to kamery z serii użytkowej, zapewniające wysoką jakość pomiarów w przystępnych cenach. W 2015 r. firma Fluke wprowadziła do sprzedaży 9 nowych modeli kamer z linii użytkowej, zastępując nimi poprzednie modele. Wszystkie nowe modele współpracują z systemem Fluke Connect umożliwiającym łączność bezprzewodową ze smartfonami, przechowywanie danych w chmurze oraz współpracę całego zespołu techników bez względu na dzielące ich odległości. Charakteryzują się też lepszą jakością obrazu. Kamery serii użytkowej TiS są szczególnie polecane do zastosowań w diagnostyce: instalacji elektrycznych, HVAC, mechanicznych, obiektów mieszkalnych, handlowych i przemysłowych.

Po pobraniu darmowej aplikacji z App Store lub Google Play, urządzenie mobilne (smartfon, tablet etc.) - kompatybilne już wtedy z systemem Fluke Connect - może stać się centrum komunikacyjno-obliczeniowym wspierającym proces pomiarowy i analityczny.

Fluke Connect Ti400

System Fluke Connect to największe na świecie rozwiązanie z użyciem połączonych przyrządów, umożliwiające bezprzewodowy przesył danych z przyrządów pomiarowych na smartfony i tablety w celu natychmiastowej interpretacji wyników. Fluke Connect obejmuje już ponad 30 przyrządów współpracujących z urządzeniami mobilnymi: multimetry, mierniki elektryczne, mierniki przemysłowe, wibrometry i kamery termowizyjne. Wykorzystanie Fluke Connect ułatwia technikom serwisu, elektrykom i inżynierom utrzymania ruchu pracę w zespole zapewniając natychmiastowy dostęp do danych, wyników pomiarów i raportów, a także umożliwiając natychmiastową komunikację. Wszystko to zapewnia oszczędności finansowe i czasowe, oraz przyczynia się do bezpieczniejszej pracy i efektywniejszego wykorzystywania posiadanych narzędzi pomiarowych.

www.fluke.pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Fluke Europe B.V.
ul. Kolejowa 5/7, Warszawa
tel.  +48 22 518 02 49
www.fluke.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl