Farnell element14 prezentuje serię produktów CamBlock na targach Automaticon 2016 - FARNELL ELEMENT14 - AUTOMATICON 2016 - CAMBLOCK PLUS - CAMDENBOSS - PŁYTKI PCB - KOSTKI ZACISKOWE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell element14 prezentuje serię produktów CamBlock na targach Automaticon 2016
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell element14 prezentuje serię produktów CamBlock na targach Automaticon 2016

Farnell element14 prezentuje serię produktów CamBlock na targach Automaticon 2016
fot. Farnell element14

Dystrybutor pokazał w Krakowie nową serię kostek zaciskowych do płytek PCB

Firma Farnell element14 ogłosiła dziś na warszawskich targach Automaticon 2016 premierę serii produktów CamBlock Plus Terminal Block firmy CamdenBoss, które będzie dystrybuować na zasadzie wyłączności. Pozycja ta pozwoli temu globalnemu dystrybutorowi rozszerzyć swoją dotychczasową ofertę kostek zaciskowych do płytek PCB o szereg nowych produktów zapewniających liczne możliwości konfiguracyjne.

Seria CamBlock Plus posiada w standardzie podwójne mechanizmy blokowania, które wzmacniają siłę połączenia i zapewniają właściwą polaryzację w przypadku wersji przystosowanych do wtyczek, a także osłony przewodów i zaciski z blokadą podnoszoną. Dzięki dostępności 45 stylów - do płytek PCB, wtyczek oraz bezśrubowych - seria ta może być wykorzystywana w zasilaniu systemów przeciwpożarowych i bezpieczeństwa, w sprzęcie testującym, oświetleniu, systemach wentylacji i klimatyzacji, w sterowaniu w przemyśle, a także w masowej produkcji płytek PCB.

Nowa seria CamBlock Plus posiada atesty UL oraz VDE i stanowi uzupełnienie przemysłowej serii CamBlock z atestem UL oraz serii Camden Professional CTB z atestami UL oraz VDE.

„Oferowanie naszym klientom nieustannie poszerzającego się portfolio produktów jest naszym priorytetem”, mówi Robert Rospedzihowski, Regionalny dyrektor sprzedaży w Europie Wschodniej i na rynkach międzynarodowych w Premier Farnell. „Ta wyłączna współpraca z CamdenBoss jest dowodem naszego zaangażowania w realizację tej strategii, jak również tego, że słuchamy naszych klientów i staramy się oferować produkty, których potrzebują”. 

Źródło: Farnell element14

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl