Fluke startuje z promocjami na sezon wiosenny - FLUKE - PROMOCJE - FLUKE CONNECT
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Fluke startuje z promocjami na sezon wiosenny
drukuj stronę
poleć znajomemu

Fluke startuje z promocjami na sezon wiosenny

Fluke startuje z promocjami na sezon wiosenny
fot. Zakup kamery termowizyjnej TiS45 w wiosennej promocji Fluke (w promocyjnej cenie) premiowany jest dodatkowo otrzymywanym bezpłatnie urządzeniem Apple iPad mini.

Fluke startuje z promocjami na sezon wiosenny – multimetry, kamery termowizyjne i wiele innych urządzeń w atrakcyjnych zestawach (np. kamera TiS45 z bezpłatnym iPadem mini).

Firma Fluke przygotowała na sezon wiosenny szereg zestawów promocyjnych, a także promocje cenowe na konkretne urządzenia. Zestawy pozwalają zaoszczędzić nawet do 40 proc. w stosunku do standardowych cen. Przykładowo bezprzewodowy multimetr cyfrowy 3000 FC sprzedawany jest w zestawie z miernikiem cęgowym Fluke A3000FC (cena zestawu o 28 proc. niższa od standardowej), multimetr cyfrowy Fluke 115 w zestawie z akcesoriami Fluke TLK-225 SureGrip™ Master (40 proc. oszczędności), a zakup kamery  termowizyjnej TiS45 w promocyjnej cenie premiowany jest dodatkowo otrzymywanym bezpłatnie urządzeniem Apple iPad mini.

Bezprzewodowy multimetr serii Fluke 3000 FC z aplikacją Fluke Connect posiada wszystkie podstawowe funkcje dla wygodnego wyszukiwania i usuwania awarii, m.in. pomiar napięcia prądu stałego i zmiennego do 1000V, pomiar natężenia prądu stałego i zmiennego z rozdzielczością 0,01 mA, pomiary przewodnictwa, rezystancji, test diody, pojemności i częstotliwości, zapamiętywanie MIN/MAX. Ponadto bezprzewodowe moduły z funkcją Fluke Connect dokonują pomiarów napięcia AC, DC i AC+DC, prądu AC i DC oraz temperatury z możliwością wyświetlania na bezprzewodowym multimetrze serii Fluke 3000 FC. Do pomiaru prądu zmiennego mogą służyć standardowe cęgi lub elastyczne cęgi.

Z kolei kamera termowizyjna TiS45 to jedna z kamer nowej serii użytkowej Fluke, wprowadzonej na rynek jesienią 2015 r. Są to przystępne cenowo i bogate w funkcje kamery termowizyjne oferujące wysokiej jakości obraz, idealne do szybkiej oceny stanu instalacji. Wysokie rozdzielczości gwarantują jakość obrazu ułatwiającą przeprowadzenie prawidłowej diagnostyki obiektu - nawet do 2,5 razy więcej pikseli oraz nawet o 70 proc. większy współczynnik D:S (oba parametry w porównaniu z kamerą Ti125 - najwyższym wcześniej modelem serii użytkowej).

Zastosowana w kamerach serii TiS technologia IR-Fusion rejestruje obrazy w paśmie światła widzialnego i w podczerwieni, a następnie łączy je ze sobą - a nie tylko nakłada na siebie. Są one też wyrównywane względem siebie na ekranie, umożliwiając dokładniejszy podgląd z każdej odległości. To ułatwia zarówno identyfikację problemu, jak i jego dokładnej lokalizacji.

Kamera TiS45 (jak i wszystkie kamery nowej linii TiS) jest w pełni kompatybilna z aplikacją Fluke Connect™, wspomagającą pracę zespołu dzięki m.in.: połączeniom wideo ShareLive™ czy dostępowi do danych przechowywanych w chmurze (Fluke Cloud™). Jest to jedyny bezprzewodowy system pomiarowy, który pozwala na kontakt z zespołem bez opuszczania miejsca pracy. Aplikacja mobilna Fluke Connect jest dostępna dla systemu Android oraz systemu iOS i współpracuje z ponad 20 różnymi produktami firmy Fluke – stanowiąc największy na świecie system połączonych przyrządów pomiarowych.

W ramach tegorocznych wiosennych propozycji Fluke dostępne są następujące promocje:

  • Bezprzewodowy multimetr cyfrowy 3000 FC w zestawie z miernikiem cęgowym Fluke A3000FC,
  • Multimetr cyfrowy Fluke 115 w zestawie z akcesoriami Fluke TLK-225 SureGrip™ Master,
  • Zakup kamery  termowizyjnej TiS45 w promocyjnej cenie premiowany jest dodatkowo otrzymywanym bezpłatnie urządzeniem Apple iPad mini,
  • Zakup miernika Fluke 325, premiowany jest bezpłatnym dodatkiem w postaci skrzynki C1600 oraz kabury na miernik cęgowy H3,
  • Miernik cęgowy Fluke 365 z odłączanymi szczękami i funkcją pomiaru rzeczywistej wartości skutecznej prądu przemiennego/stałego jest dostępny w specjalnej cenie, obniżonej o 20 proc. na cały czas trwania wiosennej promocji,
  • Urządzenie Fluke 1654B, premiowane jest miernikiem cęgowym 325 i oprogramowaniem (bezpłatnie),
  • Tester elektryczny Fluke T5-1000 sprzedawany jest z dodawanym bezpłatnie zestawem akcesoriów T5-KIT1,
  • Zestaw termometr na podczerwień Fluke 62 MAX+ oraz dalmierz laserowy Fluke 414D,
  • Tester izolacji Fluke 1507 w specjalnej promocyjnie obniżonej cenie.

Wiosenne promocje potrwają do końca czerwca. Więcej szczegółów na:

http://content.fluke.com/Promotions/promo-elect/spring_2016/IG-EU-MULTI-2016-FLUKESPECIALS-SPRING-LP-PLPL.html oraz www.fluke.pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Fluke Europe B.V.
ul. Kolejowa 5/7, Warszawa
tel.  +48 22 518 02 49
www.fluke.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl