Fluke wprowadza na polski rynek kieszonkową kamerę termowizyjną PTi120 - MINIATURYZACJA - KAMERA TERMOWIZYJNA - FLUKE CONNECT - FLUKE PTI120
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Fluke wprowadza na polski rynek kieszonkową kamerę termowizyjną PTi120
drukuj stronę
poleć znajomemu

Fluke wprowadza na polski rynek kieszonkową kamerę termowizyjną PTi120

Fluke wprowadza na polski rynek kieszonkową kamerę termowizyjną PTi120
fot. Fluke PTi120

Koncern Fluke wprowadza na polski rynek kieszonkową kamerę termowizyjną PTi120, przeznaczoną do przeprowadzania szybkich inspekcji przemysłowych, pozwalających skracać czasy przestojów linii produkcyjnych.

Wprowadzana właśnie do sprzedaży kamera PTi120 oferuje zaawansowane możliwości profesjonalnej kamery termowizyjnej w niewielkiej obudowie, która łatwo mieści się w kieszeni.

Jest to solidna przenośna kamera termowizyjna do przeprowadzania szybkich inspekcji przemysłowych. Im większy problem w zakładzie produkcyjnym, tym szybciej trzeba go rozwiązać, a kieszonkowa kamera termowizyjna taka jak PTi120 niezawodnie skróci czas przestojów,  pełniąc rolę „pierwszej linii obrony”, pozwalającej na łatwe wyszukiwanie i usuwanie awarii.

Kieszonkowy format kamery PTi120 umożliwia jej bezproblemowe przenoszenie. Urządzenie umożliwia szybkie skanowanie urządzeń elektrycznych, maszyn i innych zasobów, oraz – co nie bez znaczenia -  wytrzymuje pracę w zanieczyszczonych i mokrych warunkach.

Funkcja oznaczania zasobów Fluke Connect zastosowana przez firmę Fluke w nowej kamerze pomaga uniknąć żmudnego sortowania i porządkowania termogramów. Po zeskanowaniu kodu QR lub kodu kreskowego urządzenia termogram oraz wszystkie zapisane informacje dotyczące daty i godziny trafiają do wstępnie zdefiniowanych folderów. Urządzenie oferuje też możliwość wysyłania obrazów przez sieć Wi-Fi lub ich automatycznego przekazywania po podłączeniu przyrządu do sieci lub do komputera przez złącze USB.

Technologia IR-Fusion na 3,5-calowym ekranie dotykowym LCD umożliwia nakładanie na siebie obrazów wykonanych w świetle widzialnym i podczerwieni, co ułatwia lokalizowanie źródła problemu. Aby dostosować ustawienie, wystarczy przesunąć palcem po ekranie. 

Kieszonkowa kamera termowizyjna Fluke PTi120

Wybrane cechy miniaturowej kamery termowizyjnej Fluke PTi120:

  • Automatyczne rozpoznawanie i przypisywanie kodów kreskowych lub QR do termogramów dzięki funkcji oznaczania zasobów Fluke Connect Asset Tagging
  • W pełni radiometryczna kamera termowizyjna dostarcza danych pomiarowych z dokładnością do jednego piksela przy rozdzielczości 120 x 90 (10 800 pikseli) w zakresie podczerwieni
  • Rozdzielczość przestrzenna 7,6 mRad
  • 3,5-calowy wyświetlacz LCD z ekranem dotykowym ułatwia wyszukiwanie i usuwanie awarii
  • Sześć palet kolorów
  • Odporność na upadek z wysokości 1 m
  • Klasa szczelności obudowy: IP54
  • Zakres pomiaru temperatury: od -20°C do +150°C
  • Technologia IR Fusion

Ze szczegółową specyfikacją urządzenia zapoznać się można na stronie https://www.fluke.com/pl-pl/produkt/kamera-termowizyjna/kieszonkowa-pti120

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Fluke Europe B.V.
ul. Kolejowa 5/7, Warszawa
tel.  +48 22 518 02 49
www.fluke.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl