3 w 1: wizualizacja, sterowanie i zdalny serwis w jednym urządzeniu - SABUR - PANELE OPERATORSKIE - ASEM
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności 3 w 1: wizualizacja, sterowanie i zdalny serwis w jednym urządzeniu
drukuj stronę
poleć znajomemu

3 w 1: wizualizacja, sterowanie i zdalny serwis w jednym urządzeniu

3 w 1: wizualizacja, sterowanie i zdalny serwis w jednym urządzeniu

Panele PAC LP2000 firmy ASEM realizują funkcje wizualizacji, sterowania i zdalnego dostępu serwisowego do instalacji automatyki.

Architektura bezwentylatorowych paneli opiera się na procesorach Intel Atom Dual Core D2550 i systemie operacyjnym Windows Embedded Compact 7 Pro. Urządzenia oferowane są w aluminiowych obudowach (także w wykonaniu True Flat), w czterech wielkościach przekątnej ekranu (od 10,4” do 15,6”W) i proporcjach obrazu 4/3 lub 16/9. LP2000 są wyposażone w ekrany LCD TFT z podświetleniem LED i 5-przewodową, dotykową matrycą rezystancyjną. W wersji podstawowej panele wyposażone są w 2 porty Ethernet, 5 portów USB, RS-232, slot wideo VGA lub DVI/I i 2 sloty mini PCI (do instalacji karty ASEM NETcore).

Wizualizacja jest realizowana w oparciu o środowisko HMI/SCADA Premium HMI 4 (pakiet narzędziowy, który obsługuje wszystkie panele i komputery producenta), funkcje sterowania dostępne są dzięki pakietowi SoftPLC CODESYS. CODESYS udostępnia do komunikacji w trybie master wiele popularnych sieci przemysłowych, w tym: CANopen, EtherCAT, Modbus RTU i Modbus TCP/IP i Profibus. Panele LP2000 obsługują wymienione sieci i w ich obszarze można je rozbudowywać modułami wejść/wyjść zdalnych.

Oprócz funkcji wizualizacyjno-sterujących panele PAC (skrót od Programmable Automation Controller, czyli sterownik programowalny automatyki) oferują bezpieczny, zdalny dostęp w trybie serwisowym do urządzeń i instalacji, który realizowany jest za pomocą technologii ASEM Ubiquity.

Panele operatorskie z funkcją sterowania to alternatywa dla tradycyjnego połączenia sterownika PLC/PAC z panelem HMI. Potencjał zastosowania takich urządzeń w małych i średnich systemach sterowania jest znaczny. Panele z funkcją sterowania doskonale spełniają zadania sterowania i wizualizacji w różnych typach instalacji ciepłowniczych, infrastrukturalnych, przemyśle maszynowym i automatyce budynkowej.

www.sabur.com.pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
SABUR Sp. z o.o.
SABUR Sp. z o.o.
ul. Puławska 303, Warszawa
tel.  22 549 43 53
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl