Przemysłowe box PC klasy entry-level - LINUX - SABUR - KOMPUTER PRZEMYSŁOWY - ASEM - KOMPUTERY ENTRY-LEVEL
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Przemysłowe box PC klasy entry-level
drukuj stronę
poleć znajomemu

Przemysłowe box PC klasy entry-level

Przemysłowe box PC klasy entry-level
fot. Sabur

Komputery PB2150 firmy ASEM to ekonomiczne i wydajne urządzenia  klasy entry-level w wykonaniach box.

Architektura komputerów jest oparta na platformie Intel® Bay Trail SoC i czterordzeniowych, energooszczędnych procesorach Intel® Celeron J1900 o częstotliwości taktowania 2 GHz. Na płycie głównej firma ASEM zintegrowała dwa porty USB, dwa interfejsy Ethernet 1 Gbit/s, pamięć RAM rozszerzalną do 8 GB oraz sloty na kartę CF i dyski SSD. Płytę główną można rozbudować o następny interfejs USB albo porty szeregowe RS-232/422/485.

Producent umożliwia dostosowanie konfiguracji komputerów do indywidualnych potrzeb użytkownika. W PB2150 można stosować pamięci RAM o pojemności od 1 do 8 GB i pamięci masowe w postaci kart CF lub dysków SSD. ASEM udostępnia także dwie wersje wykonania komputera, które różnią się możliwością rozszerzania interfejsów i wielkością obudowy. PB2150 w wykonaniu Slim jest mniejszy i przeznaczony do zabudowy w ograniczonych przestrzeniach. W wersji S0 z kolei można zainstalować dodatkowe interfejsy USB i RS-232/422/485.

PB2150 mogą pracować w temperaturze 0-50 °C. Ich bezwentylatorowa konstrukcja, solidna obudowa i przemysłowe komponenty zapewniają wieloletnią, bezawaryjną pracę w uciążliwych warunkach. Producent gwarantuje urządzeniom długi cykl życia: 7-10 lat dostępności i 5 kolejnych lat wsparcia serwisowego. 

Komputery PB2150 mają preinstalowaną licencją Ubiquity Basic Runtime, która pozwala na użycie technologii Ubiquity ‒ bezpiecznego, zdalnego dostępu serwisowego do urządzeń i instalacji automatyki.

Nowe boxy współpracują z 32- i 64-bitowymi systemami operacyjnymi Windows, a także systemem Linux.

Więcej informacji na temat komputera PB2150

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

SABUR Sp. z o.o.
SABUR Sp. z o.o.
ul. Puławska 303, Warszawa
tel.  22 549 43 53
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl