Przemysłowe box PC klasy entry-level - LINUX - SABUR - KOMPUTER PRZEMYSŁOWY - ASEM - KOMPUTERY ENTRY-LEVEL
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Przemysłowe box PC klasy entry-level
drukuj stronę
poleć znajomemu

Przemysłowe box PC klasy entry-level

Przemysłowe box PC klasy entry-level
fot. Sabur

Komputery PB2150 firmy ASEM to ekonomiczne i wydajne urządzenia  klasy entry-level w wykonaniach box.

Architektura komputerów jest oparta na platformie Intel® Bay Trail SoC i czterordzeniowych, energooszczędnych procesorach Intel® Celeron J1900 o częstotliwości taktowania 2 GHz. Na płycie głównej firma ASEM zintegrowała dwa porty USB, dwa interfejsy Ethernet 1 Gbit/s, pamięć RAM rozszerzalną do 8 GB oraz sloty na kartę CF i dyski SSD. Płytę główną można rozbudować o następny interfejs USB albo porty szeregowe RS-232/422/485.

Producent umożliwia dostosowanie konfiguracji komputerów do indywidualnych potrzeb użytkownika. W PB2150 można stosować pamięci RAM o pojemności od 1 do 8 GB i pamięci masowe w postaci kart CF lub dysków SSD. ASEM udostępnia także dwie wersje wykonania komputera, które różnią się możliwością rozszerzania interfejsów i wielkością obudowy. PB2150 w wykonaniu Slim jest mniejszy i przeznaczony do zabudowy w ograniczonych przestrzeniach. W wersji S0 z kolei można zainstalować dodatkowe interfejsy USB i RS-232/422/485.

PB2150 mogą pracować w temperaturze 0-50 °C. Ich bezwentylatorowa konstrukcja, solidna obudowa i przemysłowe komponenty zapewniają wieloletnią, bezawaryjną pracę w uciążliwych warunkach. Producent gwarantuje urządzeniom długi cykl życia: 7-10 lat dostępności i 5 kolejnych lat wsparcia serwisowego. 

Komputery PB2150 mają preinstalowaną licencją Ubiquity Basic Runtime, która pozwala na użycie technologii Ubiquity ‒ bezpiecznego, zdalnego dostępu serwisowego do urządzeń i instalacji automatyki.

Nowe boxy współpracują z 32- i 64-bitowymi systemami operacyjnymi Windows, a także systemem Linux.

Więcej informacji na temat komputera PB2150

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
SABUR Sp. z o.o.
SABUR Sp. z o.o.
ul. Puławska 303, Warszawa
tel.  22 549 43 53
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl