Farnell element14 powołuje Roberta Rospedzihowskiego na dyrektora sprzedaży w Europie Wschodniej - EUROPA ŚRODKOWOWSCHODNIA - FARNELL ELEMENT14
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell element14 powołuje Roberta Rospedzihowskiego na dyrektora sprzedaży w Europie Wschodniej
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell element14 powołuje Roberta Rospedzihowskiego na dyrektora sprzedaży w Europie Wschodniej

Farnell element14 powołuje Roberta Rospedzihowskiego na dyrektora sprzedaży w Europie Wschodniej

Firma Farnell element14 powołała Roberta Rospedzihowskiego na regionalnego dyrektora sprzedaży w Europie Wschodniej. Robert dołączył do zespołu przechodząc z firmy Thomas Cook, a wcześniej w firmie Farnell element14 pełnił funkcję dyrektora ds. zarządzania globalnymi dostawcami. 

Rospedzihowski był także dpowiedzialny za pierwsze działania operacyjne firmy Farnell element14 w Europie Wschodniej ponad osiem lat temu, a teraz będzie skupiał się na rozwijających się kluczowych rynkach w Polsce, w Czechach, Rumunii, na Węgrzech i na Słowacji. Robert będzie urzędował w krakowskim centrum firmy oraz w siedzibie w Leeds i będzie odpowiedzialny za budowanie bliższych relacji pomiędzy firmą Farnell element14 a dostawcami i klientami w tym regionie. 

 – Europa Wschodnia to jeden z najbardziej ekscytujących rynków w dzisiejszej branży elektronicznej, w którym wiele się zmieniło od momentu, kiedy rozpoczynaliśmy nasze działania w tym regionieObserwujemy wchodzenie na rynek wielu CEM, rzucanie wyzwań najsilniejszym graczom, a także rośnięcie w siłę społeczności OEM zainteresowanej tematyką projektowania i inżynierii. Nasza oferta pozwala nam zaspakajać potrzeby tych grup. Moją nową rolą będzie stworzenie oferty dla całej Europy Wschodniej i poszerzenie obecności w sieci, a także zaoferowanie wsparcia w lokalnych językach w celu dostarczenia klientom najwyższej jakości obsługi, której oczekują – mówi Rospedzihowski.

Powołanie to dopełnia niedawne przeniesienie zespołu obsługi klienta do biura w Krakowie w celu zapewnienia kompleksowej obsługi klientom z Europy Wschodniej.  

Pokaźne inwestycje w zapasy w przeciągu ubiegłych dwóch lat sprawiły, że firma Farnell element14 zwiększyła swoje możliwości obsługi małych i średnich klientów od etapu prototypu aż po produkcję. W związku z gwałtownym rozwojem społeczności CEM i majsterkowiczów w Europie Wschodniej firma Farnell element14 przedstawia świetną ofertę dla inżynierów elektroników dla każdego etapu tworzenia urządzeń.

Źródło: Farnell element14

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl