Superszybkie przemysłowe komputery panelowe - SABUR - ASEM
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.   Mouser Electronics Poland  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Superszybkie przemysłowe komputery panelowe
drukuj stronę
poleć znajomemu

Superszybkie przemysłowe komputery panelowe

Superszybkie przemysłowe komputery panelowe

HT2200 to seria bezwentylatorowych komputerów panelowych firmy ASEM, które charakteryzuje znakomita wydajność i przemysłowa jakość w atrakcyjnej cenie. Czterordzeniowa architektura Intel Bay Trail gwarantuje im szybkie przetwarzanie danych w nawet najbardziej wymagających aplikacjach, przy niskim poborze energii. Solidna konstrukcja zapewnia komputerom wieloletnią, bezawaryjną pracę w niesprzyjających warunkach.

Najważniejsze cechy komputerów HT2200:

  • szybkie przetwarzanie danych i niskie zużycie energii dzięki czterordzeniowej architekturze Intel „Bay Trail” z procesorem Celeron® J1900 2GHz
  • układ SoC (ang. System-on-a-chip), czyli jeden kompletny układ scalony odpowiedzialny za zarządzanie grafiką i pozostałymi peryferiami
  • współpraca z 64-bitowymi systemami Windows
  • pamięć RAM do 8 GB
  • cztery warianty wykończenia panelu przedniego: aluminium, aluminium True Flat, aluminium True Flat z Multitouch oraz Stainless steel True Flat
  • 8 wielkości ekranu: 10,4", 12,1", 15“, 15,6", 17”, 18,5", 19”, 21,5".


Producent gwarantuje komputerom panelowych HT2200 cykl życia wynoszący co najmniej 7–10 lat i dodatkowe 5 lat wsparcia serwisowego.

Konfigurację komputerów przemysłowych można dopasować do potrzeb użytkowników i instalacji (oprócz wielkości ekranu i wykończenia panelu przedniego można wybrać m.in. wersje bezdyskowe lub z HDD, wielkość pamięci RAM, liczbę slotów PCI, rodzaj matrycy dotykowej, dodatkowe interfejsy komunikacyjne i system operacyjny). Komputery występują w 3 wersjach wyposażenia i głębokości obudowy – wersja Slim (SL) przeznaczona jest do ograniczonych przestrzeni i wyposażona w porty RS-232, 3 x USB i 2 x Ethernet 1 GB. Wersje S0 i S1 można rozszerzyć o kolejny interfejs Ethernet, dodatkowe porty szeregowe, sloty PCI/PCIe oraz zintegrowany UPS. W HT2200 S1 można zabudować kartę NET core (w slocie PCI), która pozwala na komunikację w sieciach przemysłowych: PROFINET, CAN Open oraz EtherCAT i innych.

HT2200 dostępne są w 4 wersjach wykończenia ekranu i przedniego panelu: aluminium, aluminium z True Flat, ze stali nierdzewnej True Flat, z matrycą pojemnościową i technologią multitouch. Komputery z wykończeniem aluminiowym mają możliwość dodatkowego zabezpieczenia ekranu szklaną powłoką (grubość warstwy 0,1 mm, technologia Glass Thin Glass), która zwiększa odporność na zarysowania i ułatwia utrzymanie higieny.

Więcej informacji o komputerach panelowych

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
SABUR Sp. z o.o.
SABUR Sp. z o.o.
ul. Puławska 303, Warszawa
tel.  22 549 43 53
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl