Panel operatorski ze zdalnym dostępem serwisowym - SABUR - PANELE OPERATORSKIE - ASEM - ZDALNY DOSTĘP SERWISOWY
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Panel operatorski ze zdalnym dostępem serwisowym
drukuj stronę
poleć znajomemu

Panel operatorski ze zdalnym dostępem serwisowym

Panel operatorski ze zdalnym dostępem serwisowym
źródło: SABUR

HMI2000 firmy ASEM to rodzina najwyższej jakości paneli operatorskich ze zintegrowaną technologią zdalnego dostępu serwisowego do instalacji - Ubiquity.

Panele występują w 9 wielkościach ekranu (10,4” – 21,5”), są wyposażone w 5-przewodową, rezystancyjną matrycę dotykową LCD TFT z podświetleniem LED i wyświetlają ponad 16 milionów kolorów. Front urządzeń jest wykonany z aluminium (wersja standardowa i True Flat) i zabezpieczony w stopniu ochrony IP66.

Producent gwarantuje panelom cykl życia wynoszący co najmniej 7–10 lat.

Unikalną cechą paneli operatorskich i komputerów panelowych firmy ASEM jest wbudowana technologia Ubiquity. Jest to rozwiązanie oferujące zaawansowane funkcje bezpiecznego, zdalnego dostępu serwisowego do instalacji, przygotowane na platformy Windows. Ubiquity umożliwia zdalny serwis i rekonfigurację pracy systemów automatyki, a jednocześnie redukuje koszty związane z serwisem i eksploatacją.

Architektura paneli HMI2000 oparta została na dwurdzeniowych procesorach trzeciej generacji Intel Atom D2550 1,86 GHz i systemie operacyjnym Microsoft Embedded Standard (7E/7P/2009). Na płycie głównej producent zintegrował: 2 GB pamięci RAM, 5 portów USB 2.0, 2 interfejsy Ethernet 10/100/1000 Mbps, RS-232, slot CFast SATA II oraz 2 sloty mini PCI do instalacji karty NET core. Karta NET core (dostępna opcjonalnie) pozwala na komunikację w sieciach przemysłowych: PROFINET, CAN Open oraz EtherCAT i innych. Również opcjonalnie dostępny jest zintegrowany UPS.

Do tworzenia aplikacji na panele HMI ASEM służy środowisko Premium HMI. Jest to platforma wizualizacyjna, która obsługuje wszystkie panele i komputery producenta i umożliwia intuicyjne tworzenie aplikacji – od najprostszych interfejsów użytkownika do rozbudowanych systemów wizualizacyjnych BMS/SCADA. Wśród wielu zaawansowanych funkcji Premium HMI warto wymienić  wbudowany web-serwer, pracę w systemach 64-bitowych, dostępność aplikacji mobilnych dla iOS i Android i wysokiej jakości grafikę wektorową. W cenie panelu dostępny jest pakiet Premium HMI 4 Win32 BASIC w wersji runtime.

Więcej informacji o ASEM HMI2000

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
SABUR Sp. z o.o.
SABUR Sp. z o.o.
ul. Puławska 303, Warszawa
tel.  22 549 43 53
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl