Efektywność energetyczna – jak i gdzie szukać możliwości jej poprawy? - KONFERENCJA - SMART GRID - EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNA
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Efektywność energetyczna – jak i gdzie szukać możliwości jej poprawy?
drukuj stronę
poleć znajomemu

Efektywność energetyczna – jak i gdzie szukać możliwości jej poprawy?

Efektywność energetyczna – jak i gdzie szukać możliwości jej poprawy?
fot. motumboe/CC/Flickr

Wzrost efektywności energetycznej jest wciąż jednym z najważniejszych punktów Polityki energetycznej Polski. Dodatkowo do 5 czerwca br., jako państwo członkowskie UE, byliśmy zobowiązani do transpozycji Dyrektywy w sprawie efektywności energetycznej (2012/27/UE). Wdrożenie nowego prawa unijnego w Polsce będzie jednak wymagało wprowadzenia zmian w ustawie o efektywności energetycznej. O aktualnej sytuacji prawno-regulacyjnej i możliwościach poprawy efektywności energetycznej dowiedzą się uczestnicy II Konferencji „Inteligentna energetyka” już 25 września 2014 r. w Warszawie.

25 września 2014 r. w Warszawie, podczas targów RENEXPO, wydawca kwartalnika Smart Grids Polska organizuje II Konferencję „Inteligentna energetyka”. Tegoroczna edycja zostanie poświęcona efektywności energetycznej. Podczas wydarzenia zaproszeni goście omówią szerzej to zagadnienie. Pokażą jak i gdzie szukać możliwości poprawy efektywności energetycznej.

II Konferencja „Inteligentna energetyka” została podzielona na trzy części. W ramach pierwszego panelu zaproszeni prelegenci omówią aspekty prawno-regulacyjne i perspektywy rozwoju efektywności energetycznej w Polsce. Drugi zostanie poświęcony doświadczeniom we wdrażaniu rozwiązań proefektywnościowych. Przedstawimy przykłady zastosowania efektywności energetycznej w praktyce. Na samym końcu spotkania prelegenci opiszą sposoby na poprawę efektywności energetycznej regionów, czyli miast i gmin.

 

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji?

Podczas konferencji dowiedzą się Państwo:

  1. Co zostało zrobione w kwestii wprowadzania efektywności energetycznej w Polsce?
  2. Dlaczego podejmowane są tego typu działania? Gdzie szukać możliwości poprawy efektywności energetycznej?
  3. Jak prowadzić przedsięwzięcia na rzecz wdrażania efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach, regionach i naszych domach?

Prelegenci

Do udziału w Konferencji, jako gości specjalnych, zaprosiliśmy m.in. przedstawicieli: KAPE, URE, Ministerstwa Gospodarki, NFOŚiGW, Politechniki Warszawskiej, miasta Bielsko-Biała.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Formularz rejestracji online: www.smartgridspolska.pl/konferencje/formularz-rejestracji.html 

Zapraszamy do udziału w II Konferencji „Inteligentna energetyka”!

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl