Oprawy dekoracyjne ESTILIO i QUELLA LED w ofercie Kanlux - OPRAWY LED - LAMPY LED - KANLUX - CHIP ON BOARD
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Oprawy dekoracyjne ESTILIO i QUELLA LED w ofercie Kanlux
drukuj stronę
poleć znajomemu

Oprawy dekoracyjne ESTILIO i QUELLA LED w ofercie Kanlux

Oprawy dekoracyjne ESTILIO i QUELLA LED w ofercie Kanlux
fot. Kanlux

Od 12 maja 2014 r. w ofercie firmy Kanlux dostępne są nowe oprawy dekoracyjne ESTILIO LED i QUELLA LED, wyposażone w zintegrowane źródło światła LED COB (Chip-On-Board). Ich przewagą nad standardowym oświetleniem halogenowym jest znaczna oszczędność energii oraz wąski kąt świecenia wynoszący 30°, umożliwiający intensywne doświetlenie wybranej powierzchni oraz wykorzystanie opraw w wysokich pomieszczeniach.

Technologia zastosowana w nowych oprawach charakteryzuje się znikomą awaryjnością, brakiem efektu wielopunktowej emisji światła, odpornością na wahania napięcia i przede wszystkim komfortowym światłem bez efektu pulsacji. Te wysokiej jakości produkty są odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku oczekującego rozwiązań energooszczędnych, łatwych w montażu i dostępnych w atrakcyjnej cenie.

ESTILIO i QUELLA LED emitują światło o naturalnej barwie, zbliżone do światła dziennego, które nie męczy wzroku. Dzięki wbudowanej soczewce rozprasza światło bez widocznych punktów świetlnych.

Oprawy oferują długotrwałe funkcjonowanie, bez znaczącego spadku parametrów świetlnych, dzięki aluminiowemu radiatorowi, o specjalnie ukształtowanej konstrukcji żeberkowej. Zapewnia on skuteczne pasywne chłodzenie modułu LED, co jest niezwykle ważne w tego typu konstrukcjach. Wysoka trwałość opraw wynosząca 25 tys. godzin znacząco ogranicza rachunki i czas związany z wymianą źródeł światła.

ESTILIO i QUELLA LED zostały wyposażone w odpowiednio dobrany wysokiej jakości zasilacz przeznaczony do modułów led, umożliwiający podłączenie opraw pod napięcie 230V. Co więcej ESTILIO i QUELLA posiadają wymiary standardowej oprawy halogenowej stąd też z powodzeniem mogą być stosowane jako ich zamienniki do sufitów podwieszanych oraz zabudowy kartonowo-gipsowej.

Specyfikacja nowej serii opraw ESTILIO i QUELLA LED:

Specyfikacja nowej serii opraw ESTILIO i QUELLA LED

Cechy produktów:

 • zasilanie: 220-240 V ~; 50/60 Hz,
 • źródło światła: LED COB,
 • trwałość: 25 000 h,
 • kąt świecenia: 30°,
 • nie zawiera rtęci i materiałów niebezpiecznych.

 

  follow us in feedly
  REKLAMA

  Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

  Zapisz się
  Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
  Komentarze (0)
  Dodaj komentarz:  
  Twój pseudonim: Zaloguj
  Twój komentarz:
  dodaj komentarz
  Kanlux S.A.
  Kanlux S.A.
  ul. Objazdowa 1-3, Radzionków
  tel.  +48 /32/ 388 74 00
  fax.  +48 /32/ 388 74 99
  $nbsp;
  REKLAMA
  REKLAMA
  Nasze serwisy:
  elektrykapradnietyka.com
  przegladelektryczny.pl
  rynekelektroniki.pl
  automatykairobotyka.pl
  budowainfo.pl