Nowa hermetyczna oprawa LED OMNIA PLUS firmy GTV - IP65 - OPRAWY LED - GTV - OPRAWY HERMETYCZNE - IK08
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowa hermetyczna oprawa LED OMNIA PLUS firmy GTV
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowa hermetyczna oprawa LED OMNIA PLUS firmy GTV

Nowa hermetyczna oprawa LED OMNIA PLUS firmy GTV
fot. GTV

Oprawy hermetyczne znakomicie sprawdzą się w miejscach, w których ze względu na bardzo trudne warunki pracy norma nakazuje stosować oświetlenie o stopniu ochrony IP65. Teraz portfolio firmy GTV, oferującej szeroki wybór opraw hermetycznych w różnych konfiguracjach, rozszerzone zostało o kolejny model: oprawę OMNIA PLUS LED.


 

Wysoka ochrona przed wnikaniem pyłu do oprawy i duża odporność na przenikanie do jej wnętrza wody sprawia, że OMNIA PLUS LED doskonale sprawdzi się w trudnych warunkach środowiskowych: w pomieszczeniach przemysłowych, technicznych i magazynowych, ale też warsztatach, piwnicach, garażach i kotłowniach. To prawdziwa oprawa do „zadań specjalnych” - z powodzeniem oświetli obiekty, w których występuje duże prawdopodobieństwo wystąpienia wilgoci, oddziaływania podwyższonych temperatur czy też silnego zapylenia powietrza (IP65 oznacza całkowitą ochronę przed dostępem pyłu i strugą wody o niskim ciśnieniu).

Oprawa OMNIA PLUS LED, w uniwersalnym białym kolorze, wykonana została z wytrzymałego poliwęglanu, dzięki czemu odporna jest na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne działania czynników zewnętrznych (IK08). Zintegrowane źródło światła, w zależności od wybranego modelu przy mocy 30W, 60W lub 70W, emituje strumień świetlny o wartości odpowiednio 3000lm, 6000lm lub 7000lm w neutralnie białej barwie (4000K).

Oprawy można łatwo przymocować do ściany lub sufitu za pomocą zatrzaskowych uchwytów mocujących, zapewniających ok. 20 mm regulację wzdłużną lub zamontować na zawiesiach. W bocznej części obudowy znajduje się zaślepiony dławikiem otwór 20 mm, służący do wprowadzenia przewodów zasilających. Długość oprawy (w zależności od wybranego modelu) wynosi: 640, 1240 i 1540 mm.

Oprawa OMNIA PLUS LED 30W

Oprawa OMNIA PLUS LED 30W


Dane techniczne:

 • Klasa energetyczna: A++ A
 • Zasilanie: 175-250V; 50-60Hz
 • Stopień ochrony: IP65, IK08
 • Kąt świecenia: 180°
 • Współczynnik oddawania barw: > 80
 • Obudowa: PC
 • Kolor obudowy: biały
 • Klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym: I

Oprawa OMNIA PLUS LED 70W

Oprawa OMNIA PLUS LED 70W

  follow us in feedly
  REKLAMA

  Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

  Zapisz się
  Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
  Komentarze (0)
  Dodaj komentarz:  
  Twój pseudonim: Zaloguj
  Twój komentarz:
  dodaj komentarz
  GTV Poland
  ul. Przejazdowa 21, Pruszków
  tel.  +48 22 444 75 00
  www.gtv.com.pl
  $nbsp;
  REKLAMA
  REKLAMA
  Nasze serwisy:
  elektrykapradnietyka.com
  przegladelektryczny.pl
  rynekelektroniki.pl
  automatykairobotyka.pl
  budowainfo.pl