Projektuj z Freescale - seminarium w Warszawie - PROJEKTOWANIE - SEMINARIA PRODUKTOWE - FARNELL ELEMENT14 - FREESCALE SEMICONDUCTOR - RIOTBOARD
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Projektuj z Freescale - seminarium w Warszawie
drukuj stronę
poleć znajomemu

Projektuj z Freescale - seminarium w Warszawie

Projektuj z Freescale - seminarium w Warszawie
fot. Farnell element14

Firmy Farnell element14 i Freescale połączyły siły w celu dostarczenia platformy RIoTboard na serię seminariów „Projektuj z Freescale” organizowaną 24 czerwca w Warszawie. Podczas spotkania omówiony zostanie rozwój ekosystemu zbudowanego wokół platformy RIoTboard oraz będzie można się przekonać, dlaczego jest to Rewolucja w dziedzinie Internetu rzeczy.


Zaprojektowana od podstaw platforma RIoTboard to w pełni wyposażony, jednopłytkowy komputer, który zapewnia projektantom swobodę w tworzeniu projektów typu open-source wymagających dużej mocy obliczeniowej oraz możliwości instalowania rozszerzeń, na przykład pod kątem wideo o jakości HD, kodowania i transkodowania z dużym bitrate, gier czy pomiarów w czasie rzeczywistym.

Zachęcamy projektantów do dołączenia do Rewolucji RIoTboard na stronie RIoTboard.org, która oferuje możliwość kupienia zestawu, zaprojektowania i zarejestrowania swoich projektów, a także uzyskania szybkiego dostępu do samouczków wideo, zasobów technicznych takich jak kompletne schematy oraz oprogramowanie zarówno na Linuksa, jak i Androida, oraz dołączenia do internetowej społeczności pasjonatów platformy RIoTboard. Społeczność skupiona wokół witryny RIoTboard.org to doskonały punkt wyjścia dla innowacyjnych projektów typu open-source w dziedzinie Internetu rzeczy. Seminarium „Projektuj z Freescale” obejmuje także kursy szkoleniowe prowadzone przez instruktorów, których celem jest umożliwienie inżynierom szybszego tworzenia innowacyjnych produktów końcowych opartych na rozwiązaniach technologicznych firmy Freescale. 

Obok bezpłatnych szkoleń technicznych z możliwością praktycznego sprawdzenia rozwiązań, wydarzenie obejmuje także prezentację rozwiązań technologicznych firmy Freescale oraz jej partnerów w formie interaktywnej pracowni, co daje uczestnikom szansę na spotkanie specjalistów firmy w nieformalnym środowisku. 

W trakcie tego wydarzenia, będącego szansą na rozszerzenie swojej sieci kontaktów z innymi inżynierami, zaprezentowana będzie również wizja technologiczna firmy Freescale oraz mapy drogowe produktów.

Seminarium odbędzie się 24 czerwca w hotelu Regent Warsaw. Aby się zarejestrować, kliknij tutaj.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (1)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
No avatar
Gość
Ile riotboard powinno mniej więcej kosztować? Chciałem kupić cały zestaw, na ematador.pl mają też do tego dodatki. Sugerujecie jakieś konkretne rozwiązania, rozszerzenia?

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl