Dynamiczne inwestycje TME w Polsce - TME - TRANSFER MULTISORT ELEKTRONIK
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Dynamiczne inwestycje TME w Polsce
drukuj stronę
poleć znajomemu

Dynamiczne inwestycje TME w Polsce

Dynamiczne inwestycje TME w Polsce
źródło: TME

Firma Transfer Multisort Elektronik, która w tym roku będzie obchodzić 25 lat istnienia na rynku, zakończyła właśnie II etap inwestycji i otwiera nową układnicę pojemnikową.

Lata 2011-2013 były dla firmy TME okresem znacznego rozwoju i przemian.  Rozpoczęto budowę w pełni zautomatyzowanego magazynu wysokiego składowania, będącego częścią zmodernizowanego centrum wysyłkowo-magazynowego o powierzchni 18 800m2, oraz układnicy paletowej, która obsługuje 2400 palet.

Zakończeniem drugiego etapu rozwoju firmy było uruchomienie układnicy typu mini-load, które miało miejsce 11.04.2014 r. Nowa układnica ma 22 metry wysokości i jest jedną z najwyższych w Polsce. Będzie obsługiwać 22 000 pojemników o wydajności 140 podwójnych cykli na godzinę. Docelowo w magazynie wysokiego składowania TME będzie działało 5 układnic paletowych i 5 pojemnikowych.

Nasza firma dynamicznie się rozwija, w ostatnim czasie zanotowaliśmy 30% wzrost liczby zamówień, stale powiększamy także naszą ofertę produktową, co w naturalny sposób wymusza na nas potrzebę efektywnego zarządzania przestrzenią magazynową. Dzięki inwestycji w układnice i automatyzację magazynu będziemy mogli oferować naszym klientom coraz więcej towarów dostępnych od ręki – mówi prezes firmy, Zbigniew Kuczyński.

Na lata 2014-2015 zaplanowano III etap inwestycji, który zakłada budowę nowego budynku biurowego dla pracowników TME oraz kontynuację rozbudowy centrum wysyłkowo-magazynowego w Łodzi.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.
Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.
ul. Ustronna 41 , Łódź
tel.  0426455555
fax.  0426455500
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl