Dynamiczne inwestycje TME w Polsce - TME - TRANSFER MULTISORT ELEKTRONIK
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Dynamiczne inwestycje TME w Polsce
drukuj stronę
poleć znajomemu

Dynamiczne inwestycje TME w Polsce

Dynamiczne inwestycje TME w Polsce
źródło: TME

Firma Transfer Multisort Elektronik, która w tym roku będzie obchodzić 25 lat istnienia na rynku, zakończyła właśnie II etap inwestycji i otwiera nową układnicę pojemnikową.

Lata 2011-2013 były dla firmy TME okresem znacznego rozwoju i przemian.  Rozpoczęto budowę w pełni zautomatyzowanego magazynu wysokiego składowania, będącego częścią zmodernizowanego centrum wysyłkowo-magazynowego o powierzchni 18 800m2, oraz układnicy paletowej, która obsługuje 2400 palet.

Zakończeniem drugiego etapu rozwoju firmy było uruchomienie układnicy typu mini-load, które miało miejsce 11.04.2014 r. Nowa układnica ma 22 metry wysokości i jest jedną z najwyższych w Polsce. Będzie obsługiwać 22 000 pojemników o wydajności 140 podwójnych cykli na godzinę. Docelowo w magazynie wysokiego składowania TME będzie działało 5 układnic paletowych i 5 pojemnikowych.

Nasza firma dynamicznie się rozwija, w ostatnim czasie zanotowaliśmy 30% wzrost liczby zamówień, stale powiększamy także naszą ofertę produktową, co w naturalny sposób wymusza na nas potrzebę efektywnego zarządzania przestrzenią magazynową. Dzięki inwestycji w układnice i automatyzację magazynu będziemy mogli oferować naszym klientom coraz więcej towarów dostępnych od ręki – mówi prezes firmy, Zbigniew Kuczyński.

Na lata 2014-2015 zaplanowano III etap inwestycji, który zakłada budowę nowego budynku biurowego dla pracowników TME oraz kontynuację rozbudowy centrum wysyłkowo-magazynowego w Łodzi.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.
Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.
ul. Ustronna 41 , Łódź
tel.  0426455555
fax.  0426455500
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl