TME uruchamia platformę TECH MASTER EVENT - TME - TRANSFER MULTISORT ELEKTRONIK - KONKURS TECHNOLOGICZNY - PROTOTYPOWANIE - ARDUINO CLOUD
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności TME uruchamia platformę TECH MASTER EVENT
drukuj stronę
poleć znajomemu

TME uruchamia platformę TECH MASTER EVENT

TME uruchamia platformę TECH MASTER EVENT
fot. TME

Masz projekty, które chciał(a)byś pokazać światu? Szukasz innowacyjnej i kreatywnej platformy, która Ci to umożliwi? Strona Tech Master Event to strzał w dziesiątkę! Idealnie nadaje się dla adeptów i adeptek świata technologii, którzy uwielbiają eksperymentować i tworzyć.

Nasz zespół nieustannie wymyśla coraz ciekawsze sposoby zgłaszania projektów, dlatego właśnie stworzyliśmy całoroczny turniej techniczny Tech Master Event Tournament ’24. To doskonała okazja dla wszystkich, którzy chcą zostać mistrzami w różnych kategoriach (np. Mistrz Edukacji, Mistrz Arduino Cloud lub Mistrz Renowacji).

Swoje projekty zgłaszają ludzie z całego świata – z Europy, Afryki, Azji i innych kontynentów! Nie przejmuj się tym, że dopiero zaczynasz. Liczy się kreatywność! Na autorów najlepszych pomysłów czekają nie tylko nagrody pieniężne, ale także sława i uznanie. Niech świat odkryje Twój geniusz, czas na Twoje pięć minut!

Tech Master Event to projekt polskiej spółki Transfer Multisort Elektronik, będącej jednym z największych światowych dostawców komponentów elektrycznych, elektronicznych, wyposażenia warsztatowego i automatyki przemysłowej.

Gotowi na wyzwania? Zajrzyjcie na techmasterevent.com i puśćcie wodze fantazji i kreatywności – tytuły mistrzowskie czekają właśnie na Was!

Tekst opracowany przez Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.
Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.
ul. Ustronna 41 , Łódź
tel.  0426455555
fax.  0426455500
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl