Nieograniczona ilość źródeł zasilania w aucie dzięki PRO CAR - TME - TRANSFER MULTISORT ELEKTRONIK - PRO CAR - AKCESORIA SAMOCHODOWE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nieograniczona ilość źródeł zasilania w aucie dzięki PRO CAR
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nieograniczona ilość źródeł zasilania w aucie dzięki PRO CAR

Nieograniczona ilość źródeł zasilania w aucie dzięki PRO CAR
fot. TME

Co zrobić, gdy w naszym samochodzie brakuje odpowiednich wejść, do których możemy podłączyć ładowarkę lub nawigację? Problem pojawia się, jeśli auto nie jest wyposażone w takie gniazda bądź kiedy okazuje się, że potrzebujemy odpowiedniej wtyczki do naszego złącza. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi oferta marki PRO CAR.

Coraz więcej urządzeń, z których korzystamy na co dzień, wymaga ciągłego ładowania lub dostępu do źródła zasilania. Telefony, smartfony, tablety czy nawigacje mają wbudowane baterie, ale trzeba je co jakiś czas naładować. Nie wszystkie pojazdy zapewniają jednak potrzebną liczbę gniazd zasilających lub odpowiednich źródeł zasilenia. Warto więc zwrócić uwagę na produkty PRO CAR.

Więcej źródeł zasilania w aucie

Wysokiej jakości podzespoły marki PROCAR pozwolą nam profesjonalnie i bezpiecznie zwiększyć liczbę gniazdek zasilających w samochodzie i zapewnią dodatkowe źródła prądu zarówno w pojazdach z instalacją 12V, jak i 24V.

Przedłużacze i rozdzielacze

W ofercie znajdziemy dodatkowe „gniazda zapalniczki”, zarówno w formie przedłużaczy, jak i rozdzielaczy do fabrycznie zainstalowanych gniazd w pojeździe. Dostępne są także podzespoły umożliwiające doposażenie auta w takie gniazda oraz odpowiednie wtyczki do nich. 
Gniazda 12V, 24V i USB

Z PROCAR nie będziemy mieć problemu by zwiększyć ilość gniazd w pojeździe z instalacją 12V oraz 24V. Zainstalujemy też dodatkowe wejścia USB do zasilania i ładowania większości urządzeń elektronicznych (smartfony, nawigacje).

Wybór dodatkowych gniazd

Istotny jest odpowiedni dobór prądowy elementów w zależności od poboru prądu podłączanego urządzenia. Gniazda mogą posiadać odpowiednie zamknięcia chroniące przed przypadkowym zwarciem, kiedy go nie używamy. Co ważne, posiadają też odpowiednie certyfikaty i atesty.

Podsumowanie

Akcesoria PRO CAR pozwalają zamontować niezbędne gniazda w pojeździe. W przypadku, gdy nie mamy pewności, czy wybrane przez nas gniazdo lub złącze jest odpowiednie, warto skonsultować się z mechanikiem lub profesjonalnym montażystą. Szeroki wybór produktów tej marki znajduje się w ofercie firmy Transfer Multisort Elektronik (www.tme.eu).

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.
Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.
ul. Ustronna 41 , Łódź
tel.  0426455555
fax.  0426455500
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl