Podniesienie efektywności funkcjonowania przedsiębiorstwa z wykorzystaniem narzędzi Business Intelligence - LINUX - BUSINESS INTELIGENCE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Podniesienie efektywności funkcjonowania przedsiębiorstwa z wykorzystaniem narzędzi Business Intelligence
drukuj stronę
poleć znajomemu

Podniesienie efektywności funkcjonowania przedsiębiorstwa z wykorzystaniem narzędzi Business Intelligence

Podniesienie efektywności funkcjonowania przedsiębiorstwa z wykorzystaniem narzędzi Business Intelligence

Dnia 22 października odbyła się w Warszawie konferencja "Podniesienie efektywności funkcjonowania przedsiębiorstwa z wykorzystaniem narzędzi Business Intelligence".

To już VII edycja konferencji dotyczącej Business Intelligence. BI to narzędzia, które przekształcają dane w informacje, a informacje w wiedzę. Business Intelligence to narzędzie, wspierające proces podejmowania decyzji. Business Intelligence to narzędzie, które wpłynie na zapewnienie wysokiej jakości danych w firmie. Wreszcie Business Intelligence to narzędzie optymalizujące działalność przedsiębiorstwa i generujące większe zyski.

Na konferencji "Business Intelligence" szereg ekspertów przybliżył uczestnikom różnego rodzaju rozwiązania BI oraz jak wygląda w rzeczywistości proces wdrażania takich systemów, a tym samym pomógł podjąć słuszną decyzję, w jaki system zainwestować.

Konferencję rozpoczął wykład Pani Agnieszki Kuczyńskiej z Krajowego Depozytu Krajowego, która przybliżyła temat „Praktycznych aspektów wdrażania systemów Business Intelligence”. Wykład wprowadził uczestników w tematykę konferencji i cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Zaraz potem, uczestnicy mieli okazję poznać pierwsze z prezentowanych na konferencji rozwiązań Business Intelligence, o którym opowiedział Pan Piotr Reszka – przedstawiciel firmy AstraFox.

Zainteresowanie wywołane wykładem „Business Intelligence – zobaczyć i zrozumieć dane”, było widoczne również na przerwie, podczas której uczestnicy odwiedzili stoisko firmy. Oprócz firmy Astrafox, swoje rozwiązania zaprezentowali również Partnerzy konferencji: Linux Polska, Macrologic oraz Business Partners Excellence, którzy podczas prezentacji Wystawców zaprosili uczestników do odwiedzenia stoisk znajdujących się we foyer. Po przerwie kawowej swoją prelekcję wygłosił Pan Piotr Pikuła z firmy InterimFD – Stacon, który jako ekspert, mający do czynienia z danymi na co dzień, poruszył temat „Dużo danych, mało informacji” podczas którego odpowiedział na pytanie „Jak wybrać kluczowe informacje, niezbędne do zarządzania firmą”.

Po prelekcji uczestnicy wysłuchali Panów Radosława Żaka-Bordałko oraz Tomasza Dziedzica, którzy wygłosili wykład „Operational Intelligence – nowa odpowiedź na stare pytania” podczas którego zaprezentowali rozwiązania firmy Linux Polska - Partnera Konferencji.

W związku z tym, iż najskuteczniejsze dostępne na rynku rozwiązania Business Intelligence wymagają również przeznaczenia pewnych zasobów finansowych i zainwestowania ich w rozwój firmy – Pani Małgorzata Nejfeld z Kancelarii Doradztwa Gospodarczego Cieślak&Kordasiewicz przybliżyła uczestnikom ważny w tej kwestii temat dotyczący „Dofinansowania zautomatyzowania procesów zarządzania w przedsiębiorstwie”, który wzbudził duże zainteresowanie wśród wszystkich uczestników.

Po wykładzie odbyła się kolejna przerwa kawowa, podczas której przedstawiciele firm, eksperci oraz uczestnicy mieli okazję przedyskutować poruszone wcześniej tematy oraz porozmawiać o produktach prezentowanych przez Wystawców. Po przerwie głos zabrał Pan Bartosz Stawski z firmy Mandarine Project Partners, który odpowiedział na pytanie „Jak skutecznie zrealizować projekt Business Intelligence”, a jego wykład uzyskał najwyższą ocenę słuchaczy. Konferencję zakończył wykład Pana Andrzeja Olękiewicza z firmy TNS Polska, który opowiedział o wykorzystaniu „Badań marketingowych jako elementu BI”. Zwieńczeniem spotkania było wręczenie upominków ufundowanych przez Partnera Konferencji – firmę Linux Polska, po którym VII edycja konferencji dotyczącej Business Intelligence dobiegła końca.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl