Nowe 4-kanałowe oscyloskopy Tektronix z serii TBS1000 - OSCYLOSKOPY - TEKTRONIX - FARNELL ELEMENT14 - CZĘSTOTLIWOŚĆ PRÓBKOWANIA
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowe 4-kanałowe oscyloskopy Tektronix z serii TBS1000
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowe 4-kanałowe oscyloskopy Tektronix z serii TBS1000

Nowe 4-kanałowe oscyloskopy Tektronix z serii TBS1000
fot. Tektronix

Farnell element14 dzięki współpracy z firmą Tektronix oferuje teraz czterokanałowe wersje oscyloskopów z serii TBS1000. Nowe urządzenia gwarantują najlepszy stosunek ceny do jakości wśród standardowych produktów tego typu i świetnie sprawdzają się w prostych pracach R&D oraz edukacji.

Nowe modele oscyloskopów Tektronix serii TBS1000 dostępne w ofercie Farnell element14 oferują wersje pracujące w pasmach częstotliwości 60MHz, 100MHz i 150MHz. Zapewniają one najlepszy w swojej klasie stały sampling przy częstotliwości próbkowania 1GS/s, a dodatkową ich zaletą jest także duża niezawodność.

Pięcioletni okres gwarancji dla nowych modeli sprawia, że oscyloskopy Tektronix z serii TBS1000 to jedna z najlepszych ofert dostępnych na rynku. Główne zalety, które wyróżniają je na tle innych urządzeń do zastosowań podstawowych i edukacyjnych to również m.in.:

  • Stała częstotliwość próbkowania 1GS/s na kanał
  • Pełny zestaw najpopularniejszych typów funkcji pomiarowych i analitycznych, m.in.: test Pass/Fail i opcja data logging
  • 5 lat gwarancji (średnia dla branży - 3 lata)

 – Farnell element14 kontynuuje inwestycje, których celem jest utrzymanie wysokiej konkurencyjności produktów i ich cen. Wprowadzenie do sprzedaży nowej serii oscyloskopów Tektronix TBS1000 pozwoli nam poszerzyć ofertę. Skorzystają na tym nasi klienci, którzy uzyskają kolejne narzędzia przydatne w pełnym cyklu projektowym – mówi Chris Godfrey, Global Product Director Test & Tools w Farnell element14.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl