Nowe cyfrowe oscyloskopy Tektronix TBS1000C DSO - OSCYLOSKOPY - TEKTRONIX - DSO - OSCYLOSKOPY CYFROWE - TEKSMARTLAB
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowe cyfrowe oscyloskopy Tektronix TBS1000C DSO
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowe cyfrowe oscyloskopy Tektronix TBS1000C DSO

Nowe cyfrowe oscyloskopy Tektronix TBS1000C DSO
fot. Farnell

Kompaktowe oscyloskopy serii TBS1000C z okazji premiery dostępne do nabycia nawet z 20-procentową zniżką, obowiązującą na wybrane modele do wyczerpania zapasów.

Farnell, Dystrybutor Rozwiązań Rozwojowych, wprowadził do swojej oferty aparatury kontrolno-pomiarowej nowe oscyloskopy cyfrowe Tektronix TBS1000C DSO (Digital Storage Oscilloscope). Zaprojektowane by spełnić aktualne potrzeby instytucji naukowych, projektantów systemów wbudowanych oraz innych twórców, nowe oscyloskopy mają lepsze parametry niż popularna seria TBS1000B.

Ponadto klienci firmy Farnell z okazji premiery mogą skorzystać ze specjalnej promocji produktów, która pozwala na uzyskanie zniżki nawet do 20% na wybrane modele, aż do wyczerpania zapasów.

Seria TBS1000C ma parametry, jakich oczekuje się od wiodących oscyloskopów, ale przeznaczonych dla użytkowników poszukujących niedrogiej aparatury. Jednocześnie rodzina ta cechuje się wysoką jakością, do jakiej przyzwyczaili się już inżynierowie korzystający z produktów marki Tektronix.

Nowe oscyloskopy idealnie nadają się do wykorzystania w środowisku edukacyjnym. Są dostarczane wraz z innowacyjnym systemem lekcyjnym, który zawiera ćwiczenia laboratoryjne z prostą instrukcją do wykonywania krok po kroku, przydatną zarówno nauczycielom, jak i studentom. Gotowe materiały edukacyjne mogą być bezpłatnie pobrane z Centrum Kursów firmy Tektronix i pozwalają na przeprowadzanie ćwiczeń laboratoryjnych bez potrzeby opracowywania od zera całego planu edukacji. Wbudowane mechanizmy wsparcia nauczania obejmują także innowacyjny system HelpEverywhere®, który prezentuje na ekranie użyteczne porady i wskazówki dotyczące interfejsu użytkownika, a tym samym pozwala nowym użytkownikom i studentom szybko zapoznać się z obsługą oscyloskopu.

TBS1000C jest oferowany ze standardową, 5-letnią gwarancją, która zapewnia dodatkowe poczucie bezpieczeństwa nauczycielom szukającym produktu zdolnego wytrzymać kolejne lata pracy w laboratorium szkolnym lub uczelnianym.

Do pozostałych kluczowych cech należą:

  • 7-calowy, wielofunkcyjny, kolorowy wyświetlacz WVGA, który prezentuje o 50% więcej szczegółów sygnału niż urządzenie poprzedniej generacji oraz pozwala na przesuwanie i powiększanie zdejmowanych przebiegów. Interfejs użytkownika działa w 10 językach. Dostępne są też nakładki na frontowy panel, zawierające opisy przycisków w wybranym języku.
  • 2-kanałowa praca z pamięcią na 20 tysięcy próbek oraz próbkowanie z szybkością do 1 GSa/s w paśmie od 50 MHz do 200 MHz.
  • 32 zautomatyzowane pomiary i możliwość wyświetlania szybkiej transformaty fourierowskiej w trybie dwóch okien; urządzenie pozwala na prezentację sygnału jednocześnie w dziedzinie czasu oraz w dziedzinie częstotliwości.
  • Zaawansowane mechanizmy wyzwalania, w tym impulsowe, oparte o nieosiągnięte poziomy logiczne (tryb runt) i wyzwalanie liniowe oraz funkcja mierzenia częstotliwości sygnału wyzwalającego.
  • Zgodność z technologią TekSmartLab™, umożliwiającą zdalne sterowanie i dostęp.
  • Niewielkie wymiary i lekka, bezwentylatorowa budowa, dzięki której aparatura pracuje cicho i niezawodnie.

James McGregor, Global Head of Test and Tools w firmie Farnell powiedział: „Farnell zawsze jako pierwszy wprowadza na rynek najnowocześniejsze technologie od wiodących producentów i niezmiernie się cieszymy, że możemy przeprowadzić premierę nowego oscyloskopu Tektronix TBS1000C. Nowy model jest znaczącym usprawnieniem względem jednego z naszych najlepiej sprzedających się oscyloskopów marki Tektronix. TBS1000C ma usprawnienia przydatne dla nauczycieli i studentów, ale też inżynierów-projektantów i twórców pracujących z IoT, w branży motoryzacyjnej, obronnej, energetycznej czy w edukacji. Wprowadzany oscyloskop to najnowsze osiągnięcie w ciągle rozwijającej się ofercie marki Tektronix, dostępnej w firmie Farnell. Łączy wiodące parametry z intuicyjnym interfejsem, a to wszystko przy zachowaniu niewielkich wymiarów obudowy.”

Tektronix projektuje i produkuje rozwiązania z zakresu aparatury kontrolno-pomiarowej, by uprościć i przyspieszyć globalne innowacje, zwiększając możliwości tworzenia nowych produktów przez inżynierów oraz by łatwiej, szybciej i dokładniej osiągać postęp technologiczny.

Europejscy klienci firmy Farnell mogą skorzystać z unikalnej oferty z okazji premiery, pozwalającej na uzyskanie do 20% zniżki na wybrane modele. Farnell oferuje dostęp do bogatego wyboru aparatury kontrolno-pomiarowej, produkowanej przez wiodących dostawców z całego świata, takich jak właśnie Tektronix. Setki produktów tego typu są dostępne do nabycia z wysyłką w dniu zamówienia. Ponadto Farnell zapewnia niezrównane wsparcie techniczne, świadczone w dni robocze, w ramach którego dostępni są specjaliści od aparatury kontrolno-pomiarowej. Dostarcza też wartościowe materiały publikowane online, a w tym wyjątkowe internetowe narzędzie do wyboru sond oscyloskopowych.

Oscyloskop Tektronix TBS1000C DSO jest dostępny do nabycia z szybką wysyłką ze sklepu Farnell w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, z serwisu element14 w Azji i krajach Pacyfiku oraz ze sklepu Newark w Ameryce Północnej.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl