Farnell poszerza wybór aparatury kontrolno-pomiarowej firmy Keysight - ZASILACZE - OSCYLOSKOPY - MULTIMETRY CYFROWE - KEYSIGHT
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell poszerza wybór aparatury kontrolno-pomiarowej firmy Keysight
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell poszerza wybór aparatury kontrolno-pomiarowej firmy Keysight

Farnell poszerza wybór aparatury kontrolno-pomiarowej firmy Keysight
fot. Farnell

Wiodące na rynku oscyloskopy, cyfrowe multimetry, zasilacze, rejestratory danych i inna aparatura firmy Keysight jest dostępna z wysyłką w dniu zamówienia w sklepie Farnell

Farnell, Dystrybutor Rozwiązań Rozwojowych, wzbogacił swój pokaźny już dotąd wybór aparatury kontrolno-pomiarowej firmy Keysight, wprowadzając do sprzedaży wiodące na rynku oscyloskopy serii X 4000 i X 6000, zasilacze serii N6700, cyfrowe multimetry – model 3458A, jednostki akwizycji danych – model 34980A i mierniki RLC – model E4980AL.

Inżynierowie projektujący obwody elektroniczne oraz specjalizujący się w pomiarach mogą teraz skorzystać z pełnego wyboru produktów marki Keysight, dostępnych w sklepie Farnell, a w tym już ponad 800 urządzeń oferowanych z wysyłką w dniu zamówienia oraz z szybką dostawą na terenie Europy. Wszystkie z nich są objęte standardową, 3-letnią gwarancją producenta. Ten rozszerzony wybór wydajnej aparatury kontrolno-pomiarowej sprawi, że klienci firmy Farnell będą mieli narzędzia, które pozwolą na wykonywanie szybkich i dokładnych pomiarów. Zapewniając niezrównaną uniwersalność oraz możliwości ulepszania sprzętu poprzez jego aktualizacje, aparatura marki Keysight cechuje się elastycznością pod względem sposobów łączenia jej z innymi przyrządami i urządzeniami oraz pozwala na prowadzenie zautomatyzowanych testów z użyciem intuicyjnego oprogramowania BenchVue.

W ramach poszerzonego wyboru produktów marki Keysight, dostępnych obecnie w firmie Farnell, znajdują się m.in.:

Cyfrowy multimetr 3458A to najszybszy, najbardziej uniwersalny i najdokładniejszy multimetr, jaki kiedykolwiek zaoferowała firma Keysight. Pozwala użytkownikom zaoszczędzić czas i pieniądze dzięki swojej niespotykanej dotąd wydajności i dokładności, a także za sprawą uniwersalności wykonywania pomiarów oraz z uwagi na niski koszt posiadania. Cyfrowy multimetr 3458A pokonał dotychczasowe, utrzymujące się przez lata granice w zakresie szybkości i dokładności pomiarów. Jest w stanie dokonywać do 100 tysięcy odczytów na sekundę oraz utrzymać przez całą dobę dokładność pomiaru napięcia stałego na poziomie 0,6 ppm i pomiaru rezystancji na poziomie 2,2 ppm. Nabywcy tego wiodącego na rynku multimetru mogą mieć pewność, że posiadają szybki, wysoce precyzyjny produkt, niezależnie od tego, czy stosują go na linii produkcyjnej, w dziale badawczo-rozwojowym, czy też w laboratorium kalibracyjnym.

Zasilacze serii N6700 reprezentują zupełnie nową kategorię aparatury przeznaczonej dla inżynierów działów badawczo-rozwojowych, zapewniając niespotykane dotąd korzyści wpływające pozytywnie na produktywność podczas mierzenia czy dostarczania prądu i napięcia do badanych obwodów, zasilanych napięciem stałym. Inżynierowie rozwijający nowe produkty mogą teraz pozyskać informacje na temat poboru mocy badanego sprzętu w ciągu kilku minut, bez potrzeby pisania ani jednej linijki kodu. Sterowanie aparaturą jest bardzo łatwe, a to za sprawą prostego w użyciu interfejsu, który na frontowym panelu prezentuje wszystkie funkcje, tak pomiarowe, jak i służące do zarządzania parametrami dostarczanego zasilania.

Oscyloskopy serii X 4000 zostały zaprojektowane by spełniać oczekiwania urządzeń kolejnej generacji. Odświeżają przebiegi czasowe z szybkością 20-krotnie wyższą niż w przypadku rozwiązań konkurencji, tym samym zapewniając niezwykle szczegółowy podgląd sygnału. Wiodący na rynku, 12,1-calowy ekran dotykowy, wyposażony w innowacyjny mechanizm definiowania za pomocą dotyku strefy i warunków sprzętowego wyzwalania, stanowi dla użytkownika niezwykle intuicyjny interfejs, który pozwala szybciej prowadzić pomiary. Nabywcy tej aparatury mogą też czuć się, że zainwestowane przez nich środki są bezpieczne, ponieważ można ją całkowicie rozbudowywać do postaci instrumentu typu 5-w-1.

Oscyloskopy serii X 6000 cechują się najwyższą wydajnością, dzięki czemu ustalają nowe standardy dla oscyloskopów przenośnych. Zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających inżynierach, którzy chcą dużej przepustowości, zaawansowanych możliwości wizualizacji oraz elastyczności, jaka wynika z wbudowanych funkcji i znanego interfejsu użytkownika wbudowanego systemu operacyjnego firmy Keysight, dostępnego za przystępną cenę.

Jednostki akwizycji danych, model 34980A są łatwe w instalacji i użyciu, dzięki czemu pomagają projektantom obniżyć koszty pomiarów i przyspieszyć integrację systemów pomiarowych, skracając tym samym czas prac rozwojowych. Omawiana aparatura jest w stanie pracować z sygnałami przełączanymi z częstotliwością do 26,5 GHz, zapewniając podstawowe funkcje pomiarowe i mechanizmy sterowania. W jednej, niedrogiej i niewielkiej obudowie dostajemy wszystkie funkcje pomiarowe multimetru cyfrowego, funkcje zliczania, cyfrowe wejścia i wyjścia z funkcjami wykrywania i generowania wzorców sygnałów, opartych o dane zapisane w pamięci, a także wyjścia analogowe z możliwością generowania podstawowych rodzajów sygnałów.

Mierniki RLC, model E4980AL zapewniają najlepszą kombinację dokładności, szybkości i uniwersalności dla szerokiego zakresu pomiarów komponentów. Cechują się bardzo dużą szybkością i wyróżniającą wydajnością w zakresie niskich i wysokich impedancji. Mierniki E4980AL mają kompleksowy zestaw połączeń i są niezrównanymi urządzeniami z punktu widzenia różnorodnych prac badawczo-rozwojowych oraz w trakcie badań komponentów i materiałów na potrzeby produkcji.

James McGregor, Global Head of Test and Tools w firmie Farnell mówi: „Farnell kontynuuje oferowanie najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych produktów wiodących na rynku firm, takich jak Keysight, by mieć pewność, że projektanci i inżynierowie zajmujący się pomiarami mogą bezpiecznie i pewnie wykonywać dokładne i powtarzalne testy. Rozszerzenie już dotąd bogatej oferty produktów marki Keysight, dostępnych w firmie Farnell, pokazuje nasze ciągłe zaangażowanie we wsparcie społeczności inżynierów na każdym poziomie, zapewniając im wysokiej jakości produkty za niewygórowaną cenę, tak by spełnić ich potrzeby.

Bezpłatna pomoc techniczna, świadczona przez własny zespół specjalistów od aparatury kontrolno-pomiarowej jest dostępna w firmie Farnell przez 24 godziny na dobę w dni robocze. Ponadto na stronach internetowych firmy znaleźć można szereg materiałów, danych katalogowych, not aplikacyjnych, materiałów wideo i webinariów.

Pełny wybór produktów marki Keysight, w tym oscyloskopy, multimetry cyfrowe i zasilacze, są do nabycia w sklepie internetowym Farnell.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl