Warsztatowa lampa LED firmy AS Schwabe - LAMPY LED - OŚWIETLENIE STANOWISKA PRACY - LAMPY INSPEKCYJNE - KLASA SZCZELNOŚCI - IP54 - LAMPY WARSZTATOWE - LANGE ŁUKASZUK - AS SCHWABE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Warsztatowa lampa LED firmy AS Schwabe
drukuj stronę
poleć znajomemu

Warsztatowa lampa LED firmy AS Schwabe

Warsztatowa lampa LED firmy AS Schwabe
fot. Lange Łukaszuk

Słabe światło żarówki podczas pracy w warsztacie lub też nieporęczne lampy, które uparcie zmieniają swoje położenie są utrapieniem zarówno profesjonalnych mechaników, jak i amatorów majsterkowania w garażu. Dlatego też firma Lange Łukaszuk wprowadziła do oferty warsztatową lampę diodową marki AS Schwabe, która skutecznie rozświetli każdy zaciemniony zakamarek. 


Światło z diody LED

Warsztatowa lampa diodowa AS Schwabe wyróżnia się przede wszystkim doskonałą jakością i funkcjonalnością. Zwiększona ilość diod do 44 (36+8) sztuk zamontowanych w urządzeniu, promieniuje mocnym, zimnym światłem, dzięki któremu można łatwiej rozróżnić kontury przedmiotów w porównaniu ze światłem ciepłym. Warto zwrócić uwagę, że silne światło lampy warsztatowej jest również bardzo trwałe – żywotność diod LED-owych to ponad 10 tys. godzin. Z kolei naładowanie w pełni akumulatora, które trwa ok. 2 godzin, pozwoli na nieprzerwaną pracę przez 6-8 godzin. Należy pamiętać, że jasne i mocne światło daje możliwość zwiększenia precyzji pracy oraz uniknięcia wielu wypadków, które mogą się zdarzyć na źle oświetlonej powierzchni. 

Zastosowana konstrukcja lampy LED AS Schwabe z pewnością wspomoże pracę w każdym warsztacie. Wygodnie wyprofilowana rękojeść pokryta antypoślizgowym materiałem doskonale zabezpiecza przed wyślizgnięciem się urządzenia z dłoni. Z kolei specjalne diody umieszczone na czole lampy przydają się do oświetlania trudno dostępnych miejsc, takich jak wszelkiego rodzaju wnęki czy szczeliny. Kolejnym udogodnieniem jest obrotowy hak, który pozwala na przymocowanie lampy w wybranym miejscu, co znacznie ułatwia oświetlenie powierzchni, na której aktualnie pracujemy. Klasa szczelności IP54 gwarantuje natomiast, że lampie tej nie grozi uszkodzenie poprzez zachlapanie wodą lub przedostanie się do wnętrza urządzenia pyłu. 

Firma AS Schwabe po raz kolejny udowodniła, że nie bez przyczyny jej produkty zasługują na miano budowlanych AS-ów. Prosta, niezwykle funkcjonalna warsztatowa lampa diodowa pozwala na oświetlenie praktycznie każdej powierzchni mocnym i jasnym światłem, co sprawia, że praca po zmroku lub też w zaciemnionym pomieszczeniu nie jest już tak kłopotliwa jak wcześniej. 

Warsztatowa lampa diodowa AS42415, cena 169,00 zł netto 
Producent: AS Schwabe

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
LŁ spólka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. (dawniej Lange Łukaszuk sp.j.)
ul. Wrocławska 43, Byków k. Wrocławia
tel.  +48 71 39 80 863
fax.  +48 71 39 80 869
www.langelukaszuk.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl