Konfigurowalne przekaźniki bezpieczeństwa PNOZmulti Mini - OPROGRAMOWANIE - PRZEKAŹNIKI - PILZ - PNOZ MULTI MINI - KONFIGURATOR - PNOZ MULTI CONFIGURATOR
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Konfigurowalne przekaźniki bezpieczeństwa PNOZmulti Mini
drukuj stronę
poleć znajomemu

Konfigurowalne przekaźniki bezpieczeństwa PNOZmulti Mini

Konfigurowalne przekaźniki bezpieczeństwa PNOZmulti Mini
fot. Pilz

Narzędzie programowe PNOZmulti Configurator 

Konfigurowalny przekaźnik bezpieczeństwa PNOZmulti Mini jest tak mały jak przekaźnik bezpieczeństwa i tak elastyczny w działaniu jak sterownik. Przekaźniki bezpieczeństwa można łatwo konfigurować narzędziem (oprogramowaniem) PNOZmulti Configurator, posiadają wyświetlacz i mają przy tym szerokość tylko 45 mm. Dla rosnących wymagań można je także rozszerzyć modułowo.

Przekaźnik bezpieczeństwa konfiguruje się z dziecinną łatwością na komputerze PC przy pomocy oprogramowania PNOZmulti Configurator. Na graficznym interfejsie użytkownika wszystkie symbole dostępne są albo jako symbole lub w menu wyboru. Poniższa prezentacja obrazuje jak łatwa jest konfiguracja przy pomocy oprogramowania PNOZmulti Configurator:

Źródło: Pilz.pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl