Relpol uruchamia Moduł Radaru Produktów - KATALOG PRODUKTÓW - DYSTRYBUCJA - PRZEKAŹNIKI - RELPOL
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Mouser Electronics Poland   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Relpol uruchamia Moduł Radaru Produktów
drukuj stronę
poleć znajomemu

Relpol uruchamia Moduł Radaru Produktów

Relpol uruchamia Moduł Radaru Produktów

Już teraz można sprawdzić, u którego z dystrybutorów i w jakiej miejscowości dostępne są produkty firmy Relpol – takie możliwości stwarza Moduł Radaru Produktów dostępny w serwisie internetowym producenta. 

W celu szybkiego odnalezienia interesującego nas produktu powstała specjalna wyszukiwarka. Odnalezienie dystrybutora, miasta lub województwa obywa się przez ich wskazanie na dostępne rozwijalnej liście:

Radar Produktów RELPOL

Wyszukiwarka „Znajdź produkt” umożliwia odnalezienie produktu przez wpisanie do wyboru: indeksu, kodu lub nazwy produktu. Wystarczy wpisać min. 3 znaki, pojawi się lista z możliwymi podpowiedziami:

Radar Produktów RELPOL podpowiedzi

Radar jest w pełni interaktywny – po wybraniu preferowanego produktu (np. RM84-2012-35-1024) i klikając na wybraną miejscowość lub przypisaną pinezkę, na mapie powyżej pokaże się wizytówka wybranej firmy wraz z lokalizacją lub przekierowaniem do sklepu internetowego. Z tego poziomu można również sprawdzić parametry produktu klikając w nazwę produktu na górnej belce, zostaniemy przekierowani do karty produktu, w której znajdują się wszystkie informacje przypisane do produktu np. karta katalogowa certyfikaty, modele 2D i 3D oraz lista pozostałych produktów w danej grupie.

Radar cały czas „idzie za użytkownikiem” i w prawym dolnym rogu widzimy lokalizacje, w których możemy kupić dany produkt. Taki sam widok, te same  informacje o produkcie i jego dostępności otrzymamy korzystając z Wyszukiwarki produktów: https://www.relpol.pl/Produkty/Znajdz-wg-parametrow

Radar produktów Relpol: Przekaźnik RM84

 

Do radaru produktów zostaniemy też przekierowani przeglądając poszczególne grupy produktowe (np. Przekaźnik R4N) i klikając w zakładkę „Sprawdź, gdzie kupić” – od razu znajdziemy się w radarze produktów, a wybór zostanie zawężony do grupy produktów, w której byliśmy wcześniej.

Radar produktów Relpol: Przekaźnik R4N

 

Widok po przekierowaniu do grupy produktów w module radaru:

Radar Produktów RELPOL wyniki

Relpol zapowiada, że zasięg radaru produktów będzie się powiększał, aktualnie firma pracuje nad kolejnymi wdrożeniami.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Relpol SA
ul. 11 Listopada 37, Żary
tel.  +48 68 4790822
fax.  +48 68 4790824
www.relpol.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl