Konfigurator agregatów ABSKG - BOSCH REXROTH - HYDRAULIKA PRZEMYSŁOWA - KONFIGURATOR - AGREGATY HYDRAULICZNE - ABSKG
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Konfigurator agregatów ABSKG
drukuj stronę
poleć znajomemu

Konfigurator agregatów ABSKG

Konfigurator agregatów ABSKG
fot. Bosch Rexroth

Firma Bosch Rexroth przygotowała szereg narzędzi, których celem jest pomoc w procesie identyfikacji i konfiguracji odpowiednich rozwiązań produktowych. Konfiguratory są proste w obsłudze, przejrzyste i kompleksowe. Większość z nich dostępna jest w języku polskim. 


Konfigurator agregatów ABSKG dotyczy agregatów hydraulicznych bazowanych na zbiornikach aluminiowych o pojemności 20, 40 i 60 litrów. Program umożliwia skonfigurowanie kompletnego agregatu, tj. wybór pomp, dobór mocy silników elektrycznych, skonfigurowanie bloku sterującego oraz innych akcesoriów.

Podczas procesu doboru można wybrać pompy zębate o zazębieniu zewnętrznym AZP i wewnętrznym PGF, pompy promieniowe PR4, a także silniki elektryczne w zależności od wymaganego ciśnienia i przepływu oraz wielkości zbiornika od 0,37 kW do 7,5 kW. Dodatkowo można wybrać wersję z chłodnicą, wanną olejową, pompą ręczną, wskaźnikami i czujnikami poziomu oleju i temperatury. Na agregacie można nabudować blok NG6, 6-cio pozycyjny i dobrać odpowiednie zestawy zaworów i rozdzielaczy. Możliwe jest zainstalowanie akumulatora.

Po zakończeniu konfiguracji można wygenerować schemat hydrauliczny, specyfikację elementów, rysunki 2D i 3D. Następnie trzeba przesłać informacje o skonfigurowanym agregacie do odpowiedniego przedstawiciela firmy Bosch Rexroth i poprosić o ofertę cenową i terminową. Szczegóły i parametry techniczne można znaleźć w karcie katalogowej RE/RD51013.

Więcej informacji dotyczących konfiguratora agregatów ABSKG dostępnych jest pod adresem:

W przypadku zaistnienia potrzeby przeprowadzenia szkolenia z korzystania z programów należy skontaktować się bezpośrednio z lokalnym oddziałem firmy Bosch Rexroth.

Kontakt dla czytelników:
mgr inż. Tomasz Domaszczyński
tel.: +48(22) 738 18 50
tomasz.domaszczynski@boschrexroth.pl 
www.boschrexroth.pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Bosch Rexroth Sp. z o.o.
ul. Jutrzenki 102/104, Warszawa
tel.  +48 22 738 18 00
www.boschrexroth.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl