Konfigurator agregatów ABPAC - BOSCH REXROTH - KONFIGURATOR - AGREGATY HYDRAULICZNE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Konfigurator agregatów ABPAC
drukuj stronę
poleć znajomemu

Konfigurator agregatów ABPAC

Konfigurator agregatów ABPAC
fot. Modułowy zasilacz standardowy ABPAC

Konfiguratory są proste w obsłudze, przejrzyste i kompleksowe. Klienci firmy Bosch Rexroth mogą korzystać z szeregu narzędzi internetowych, dzięki którym w łatwy sposób można wybrać produkty z oferty standardowej, stworzyć indywidualne warianty, a także usprawnić procesy inżynieryjne i zamówieniowe.

Konfigurator agregatów ABPAC to nowe narzędzie wprowadzone przez firmę Bosch Rexroth w 2015 roku. Program jest cały czas rozbudowywany i rozszerzany o nowe opcje. Umożliwia on skonfigurowanie agregatów na bazie zbiorników stalowych o pojemności od 100 do 400 litrów, a wkrótce również do 1000 litrów. Do wyboru możliwe są pompy o zazębieniu wewnętrznym PGF i PGH oraz pompy osiowe tłoczkowe A10VSO, zaś w kolejnych aktualizacjach również pompy A4VSO. Dostępne moce silników elektrycznych aktualnie zawierają się w przedziale od 4 do 45 kW, a już wkrótce do 110 kW. Maksymalne ciśnienia sięgają do 315 bar.

Ze względu na potrzeby rynku dotyczące oszczędności energii będzie również możliwe konfigurowanie agregatów z systemami SYTRONIX, gdzie zastosowano napędy z falownikami. Na agregacie będzie możliwość zabudowania systemu sterowania na bazie bloków HSR lub IH20.

Do agregatu można wybrać elementy do monitorowania systemu hydraulicznego takie jak wskaźniki i przekaźniki ciśnienia, temperatury, poziomu oleju, zabrudzenia filtra. Na koniec można wygenerować rysunek gabarytowy oraz dokumentację skonfigurowanego agregatu, a w następnych rozszerzeniach będzie można wygenerować rysunki 2D i 3D.

Zapytania o cenę agregatu należy kierować do lokalnego oddziału firmy Bosch Rexroth.

Wszystkie konfiguratory są dostępne na naszej stronie internetowej: www.boschrexroth.com/pl/pl/produkty/product-support/ekonfiguratory-i-narzedzia/econfigurators-and-tools w zakładce Hydraulika przemysłowa.

Kontakt dla czytelników:
mgr inż. Tomasz Domaszczyński
tel.: +48 (22) 738 18 50
tomasz.domaszczynski@boschrexroth.pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Bosch Rexroth Sp. z o.o.
Bosch Rexroth Sp. z o.o.
ul. Jutrzenki 102/104, Warszawa
tel.  +48 22 738 18 00
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl