Przewody napowietrzne nowej generacji - KABLE - TELE-FONIKA - PRZEWODY - KABLE I PRZEWODY ELEKTRYCZNE - PRZEWODY NAPOWIETRZNE - GREENPAS - LDPE - HDPE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Przewody napowietrzne nowej generacji
drukuj stronę
poleć znajomemu

Przewody napowietrzne nowej generacji

Przewody napowietrzne nowej generacji
fot. TELE-FONIKA Kable

GREENPAS - nowej generacji przewód elektroenergetyczny w osłonie do linii napowietrznych wg normy EN 50397-1 w ofercie TELE-FONIKA Kable.

Podążając za nowymi technologiami i trendami rynkowymi firma TELE-FONIKA wprowadza do oferty handlowej ulepszoną konstrukcję przewodów w osłonie do linii napowietrznych.

Przewody GREENPAS produkcji TELE-FONIKA Kable, posiadają unikalną trójwarstwową konstrukcję  izolacji:

  • Rdzeń przewodów stanowi żyła ze stopu Al-Mg-Si, która jest uszczelniona specjalnym proszkiem puchnącym, który pełni rolę bariery zapobiegającej wzdłużnej migracji wilgoci.
  • Nałożona na żyłę warstwa półprzewodząca odpowiada za równomierny rozkład pola elektrycznego.
  • Kolejną warstwę izolacyjną stanowi polietylen termoplastyczny LDPE.
  • Zewnętrzna osłona jest wykonana z polietylenu HDPE termoplastycznego uodpornionego na działanie promieniowania UV i czynników atmosferycznych.

Dzięki zastosowaniu polietylenu termoplastycznego możliwy jest pełen recykling materiałów przewodu po okresie użytkowania. W porównaniu do tradycyjnych przewodów PAS (z jedną warstwą izolacyjną) przewody GREENPAS, ze względu na zastosowaną trójwarstwową konstrukcję izolacji charakteryzują się wyższą wytrzymałością izolacji i odpornością na wyładowania niezupełne oraz wyładowania ślizgowe, przez co są od przewodów PAS dużo mniej awaryjne i zapewniają dłuższy okres bezpiecznej eksploatacji.

GREENPAS - nowej generacji przewód elektroenergetyczny w osłonie do linii napowietrznych wg normy EN 50397-1 w ofercie TELE-FONIKA Kable

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
TELE-FONIKA Kable Sp. z o.o. S.K.A.
ul. Wielicka 114, Kraków
tel.  (012) 652 50 00
fax.  (012) 652 51 56
tfkable.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl