Rowerowa lampa LED - LED - TAJWAN - LAMPA - ROWER - TYNTEK
Farnell, An Avnet Company   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Rowerowa lampa LED
drukuj stronę
poleć znajomemu

Rowerowa lampa LED

Rowerowa lampa LED

Tajwańska firma TYNTEK wprowadziła bardzo jasną lampę LED o mocy 3W przeznaczoną dla rowerzystów. Natężenie światła reflektora z odległości 10m wynosi 40lx. 

W centrum optycznym TYNTEK zaprojektowano reflektor, który daje stosunkowo ostrą poziomą linię graniczną. Układ pozwala zachować wiązkę światła z dala od oczu nadjeżdżających z naprzeciwka. Wiązka jest najjaśniejsza na górze i stopniowo ciemnieje w kierunku dna lampy, podobnie jak w wysokiej jakości światłach mijania samochodów. Ponadto jej promień jest wąski u góry, ale stosunkowo szeroki na dole tak, aby rzucać światło na drogę zarówno blisko jak i dalej od rowerzysty.

Lampa zasilana jest przez ładowalne baterie alkaliczne, które pozwalają na 5 godzin pracy o pełnej mocy. Masowa produkcja i eksport do Europy rozpocznie się jeszcze w 2010 roku.

rowerowa lampa LED

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (1)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
No avatar
Gość
Doczekaliśmy się inteligentnych świateł rowerowych
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl