Mistrzowskie zmagania z falami w świetle LED - LED - OŚWIETLENIE OBIEKTÓW SPORTOWYCH - GTV
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Mistrzowskie zmagania z falami w świetle LED
drukuj stronę
poleć znajomemu

Mistrzowskie zmagania z falami w świetle LED

Mistrzowskie zmagania z falami w świetle LED
fot. GTV

Wakesurf w nocnej scenerii, niesamowite tricki w wykonaniu mistrzów, dopingujący ich tłum rozentuzjazmowanych widzów, spienione fale Zalewu Zegrzyńskiego – a wszystko to podkreślone światłem LED. Firma GTV została partnerem reklamowym Ambilight Day&Night Wake GP 2017.

Nie potrzeba kalifornijskich plaż, by poczuć tę niesamowita atmosferę. Zamiast czekać na właściwą falę, wystarczy woda, pozytywna energia i motorówka. Popularność wakesurfu rozlewa się po całej Polsce, zdobywając coraz to nowych fanów. W odróżnieniu od tradycyjnego surfingu ślizgamy się po fali wodnej wytworzonej przez motorówkę, a w początkowej fazie jazdy rozpędzamy się wykorzystując linkę ciągniętą za łodzią.

By poczuć na żywo atmosferę wodnego szaleństwa i zobaczyć w akcji największych gigantów wakesurfu, warto w najbliższą sobotę (26 sierpnia) wybrać się na plażę do Hotelu Warszawianka nad Zalewem Zegrzyńskim, gdzie najlepsi wakesurferzy rywalizować będą również w nocnej scenerii.

 – Kiedy tylko usłyszeliśmy, że organizatorzy planują nocną zawody, wiedzieliśmy, że musimy tu być z naszym oświetleniem, by dodatkowo podkreślić niesamowitą atmosferę tych zawodów – mówi z uśmiechem Mateusz Strzałkowski, Specjalista ds. Marketingu i PR w firmie GTV. – Ekscytująca walka z falami wymaga niecodziennej, LED-owej oprawy, dlatego z wielką radością firma GTV została partnerem reklamowym tego wydarzenia.

Gdy na wodzie emocje sięgają zenitu, na plaży jest równie gorąco - rywalizacji najlepszych riderów towarzyszy fantastyczna impreza oraz równie widowiskowe popisy DJ’ów.

Ambilight Day&Night Wake GP 2017 nad Zalewem Zegrzyńskim to kolejny etap rywalizacji w ramach Wake Grand Prix Poland 2017. Podczas tegorocznej edycji zawodów zawodnicy będą rywalizować w formie pucharowej, w kategoriach OPEN Men i OPEN Women.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
GTV Poland
ul. Przejazdowa 21, Pruszków
tel.  +48 22 444 75 00
www.gtv.com.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl