GTV prezentuje nową plafonierę LED TOKIO z 3-stopniowym czujnikiem ruchu - LED - CZUJNIK RUCHU - TOKIO - CZUJNIKI ZMIERZCHOWE - PLAFONIERY - GTV
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności GTV prezentuje nową plafonierę LED TOKIO z 3-stopniowym czujnikiem ruchu
drukuj stronę
poleć znajomemu

GTV prezentuje nową plafonierę LED TOKIO z 3-stopniowym czujnikiem ruchu

GTV prezentuje nową plafonierę LED TOKIO z 3-stopniowym czujnikiem ruchu
fot. Plafoniera TOKIO

Oświetlenie ciągów komunikacyjnych – niezależnie czy mówimy o wnętrzu domu, tarasie, czy biurowych korytarzach - spełnia cały szereg niezwykle ważnych funkcji. Jego walory dekoracyjne muszą współgrać z kwestiami związanymi z bezpieczeństwem oraz komfortem użytkowania. Z połączenia tego, co estetyczne, z tym co wysoce praktyczne powstała plafoniera LED TOKIO.

Plafoniera LED TOKIO to rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się zarówno w budynkach mieszkalnych, obiektach komercyjnych, budynkach użyteczności publicznej, jak i w przypadku oświetlenia strefy wokół domu – tarasu, werandy czy podjazdu. Mikrofalowy 3-stopniowy czujnik wbudowany w plafonierę pozwala na załączenie oprawy zaraz po wykryciu ruchu, zaś wariant z czujnikiem zmierzchowym elastycznie zareaguje na zapadający zmrok.

TOKIO LED to synonim trwałości i funkcjonalności. Obudowę wykonaną z wysokiej jakości poliwęglanu, charakteryzuje stopień ochrony na poziomie IP66, co oznacza całkowitą szczelność, a tym samym doskonałe zabezpieczenie przed dostępem pyłu i strumieniem wody. Dodatkowo, plafoniera posiada również najwyższy stopień ochrony przed uderzeniem – IK10, dzięki czemu spełni swoją rolę nawet w najbardziej wymagających warunkach zewnętrznych.

W parze z trwałością rozwiązania idą jego walory funkcjonalne - maksymalny zasięg działania czujnika ruchu to aż 8 metrów, zaś kąt widzenia wynosi w tym wypadku 360˚. Tokio gwarantuje nawet do 40.000 godzin czasu pracy, czyli blisko 40-krotnie więcej niż tradycyjne żarówki wolframowe oraz minimalną liczbę włączeń i wyłączeń na poziomie 20 000 cykli. Co więcej, wybierając wariant Tokio z 3-stopniowym czujnikiem ruchu zyskujemy jeszcze większą gwarancję bezpieczeństwa – plafoniera nie wyłącza się całkowicie, tylko ściemnia do żądanej wartości 20%, co doskonale sprawdza się w przypadku często wykorzystywanych ciągów komunikacyjnych.

Dopełnieniem walorów użytkowych jest doskonałe wpasowanie w nurt budownictwa energooszczędnego. Pobór mocy wynoszący zaledwie 16W jest w stanie zapewnić strumień świetlny na poziomie 1200 lumenów, o neutralnej barwie białej 4000 K.

Tokio LED GTV

Nowoczesne plafoniery LED szturmem podbijają serca projektantów i inwestorów. Stanowią bowiem połączenie najwyższej jakości, funkcjonalności i nowoczesnego wzornictwa, a tym samym, dzięki ich właściwościom energooszczędnym, dbają o środowisko i portfel użytkownika. Pragmatyzm i estetyka w jednym!

Dane techniczne plafoniery TOKIO LED:

 • Klasa energetyczna: A++ - A
 • Zasilanie: 220-240V; 50-60Hz
 • Moc: 16W, 22W
 • Strumień świetlny: 1200 lm, 2000 lm
 • Stopień ochrony: IP 66
 • Kąt rozsyłu światła: 180˚
 • Kąt widzenia czujnika ruchu: 360˚
 • Maksymalny zasięg czujnika ruchu: 8 m
 • Czas pracy: 40 000 godzin

Źródło: GTV

  follow us in feedly
  REKLAMA

  Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

  Zapisz się
  Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
  Komentarze (0)
  Dodaj komentarz:  
  Twój pseudonim: Zaloguj
  Twój komentarz:
  dodaj komentarz
  GTV Poland
  ul. Przejazdowa 21, Pruszków
  tel.  +48 22 444 75 00
  www.gtv.com.pl
  $nbsp;
  REKLAMA
  REKLAMA
  Nasze serwisy:
  elektrykapradnietyka.com
  przegladelektryczny.pl
  rynekelektroniki.pl
  automatykairobotyka.pl
  budowainfo.pl