GTV prezentuje nową plafonierę LED TOKIO z 3-stopniowym czujnikiem ruchu - LED - CZUJNIK RUCHU - TOKIO - CZUJNIKI ZMIERZCHOWE - PLAFONIERY - GTV
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności GTV prezentuje nową plafonierę LED TOKIO z 3-stopniowym czujnikiem ruchu
drukuj stronę
poleć znajomemu

GTV prezentuje nową plafonierę LED TOKIO z 3-stopniowym czujnikiem ruchu

GTV prezentuje nową plafonierę LED TOKIO z 3-stopniowym czujnikiem ruchu
fot. Plafoniera TOKIO

Oświetlenie ciągów komunikacyjnych – niezależnie czy mówimy o wnętrzu domu, tarasie, czy biurowych korytarzach - spełnia cały szereg niezwykle ważnych funkcji. Jego walory dekoracyjne muszą współgrać z kwestiami związanymi z bezpieczeństwem oraz komfortem użytkowania. Z połączenia tego, co estetyczne, z tym co wysoce praktyczne powstała plafoniera LED TOKIO.

Plafoniera LED TOKIO to rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się zarówno w budynkach mieszkalnych, obiektach komercyjnych, budynkach użyteczności publicznej, jak i w przypadku oświetlenia strefy wokół domu – tarasu, werandy czy podjazdu. Mikrofalowy 3-stopniowy czujnik wbudowany w plafonierę pozwala na załączenie oprawy zaraz po wykryciu ruchu, zaś wariant z czujnikiem zmierzchowym elastycznie zareaguje na zapadający zmrok.

TOKIO LED to synonim trwałości i funkcjonalności. Obudowę wykonaną z wysokiej jakości poliwęglanu, charakteryzuje stopień ochrony na poziomie IP66, co oznacza całkowitą szczelność, a tym samym doskonałe zabezpieczenie przed dostępem pyłu i strumieniem wody. Dodatkowo, plafoniera posiada również najwyższy stopień ochrony przed uderzeniem – IK10, dzięki czemu spełni swoją rolę nawet w najbardziej wymagających warunkach zewnętrznych.

W parze z trwałością rozwiązania idą jego walory funkcjonalne - maksymalny zasięg działania czujnika ruchu to aż 8 metrów, zaś kąt widzenia wynosi w tym wypadku 360˚. Tokio gwarantuje nawet do 40.000 godzin czasu pracy, czyli blisko 40-krotnie więcej niż tradycyjne żarówki wolframowe oraz minimalną liczbę włączeń i wyłączeń na poziomie 20 000 cykli. Co więcej, wybierając wariant Tokio z 3-stopniowym czujnikiem ruchu zyskujemy jeszcze większą gwarancję bezpieczeństwa – plafoniera nie wyłącza się całkowicie, tylko ściemnia do żądanej wartości 20%, co doskonale sprawdza się w przypadku często wykorzystywanych ciągów komunikacyjnych.

Dopełnieniem walorów użytkowych jest doskonałe wpasowanie w nurt budownictwa energooszczędnego. Pobór mocy wynoszący zaledwie 16W jest w stanie zapewnić strumień świetlny na poziomie 1200 lumenów, o neutralnej barwie białej 4000 K.

Tokio LED GTV

Nowoczesne plafoniery LED szturmem podbijają serca projektantów i inwestorów. Stanowią bowiem połączenie najwyższej jakości, funkcjonalności i nowoczesnego wzornictwa, a tym samym, dzięki ich właściwościom energooszczędnym, dbają o środowisko i portfel użytkownika. Pragmatyzm i estetyka w jednym!

Dane techniczne plafoniery TOKIO LED:

 • Klasa energetyczna: A++ - A
 • Zasilanie: 220-240V; 50-60Hz
 • Moc: 16W, 22W
 • Strumień świetlny: 1200 lm, 2000 lm
 • Stopień ochrony: IP 66
 • Kąt rozsyłu światła: 180˚
 • Kąt widzenia czujnika ruchu: 360˚
 • Maksymalny zasięg czujnika ruchu: 8 m
 • Czas pracy: 40 000 godzin

Źródło: GTV

  follow us in feedly
  REKLAMA

  Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

  Zapisz się
  Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
  Komentarze (0)
  Dodaj komentarz:  
  Twój pseudonim: Zaloguj
  Twój komentarz:
  dodaj komentarz

  GTV Poland
  ul. Przejazdowa 21, Pruszków
  tel.  +48 22 444 75 00
  www.gtv.com.pl
  $nbsp;
  REKLAMA
  REKLAMA
  Nasze serwisy:
  elektrykapradnietyka.com
  przegladelektryczny.pl
  rynekelektroniki.pl
  automatykairobotyka.pl
  budowainfo.pl