Nokia oferuje darmowe usługi nawigacji - NOKIA - GPS - NAWIGACJA - OVI - MAP
Farnell, An Avnet Company   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nokia oferuje darmowe usługi nawigacji
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nokia oferuje darmowe usługi nawigacji

Nokia oferuje darmowe usługi nawigacji
Firma Nokia ma zamiar oferować bezpłatne usługi nawigacji na całym świecie dla użytkowników swoich smartphone'ów, ubiegając tym samym Google'a, który dąży w tym samym kierunku.

Aplikacja zawierająca mapy 180 państw będzie także wyposażona w 46 wersji językowych. Będzie można ją do ściągnięcia ze strony Nokia OviMap. Dodatkowo od marca wszystkie urządzenia Nokia posiadające GPS będą już zawierały najnowszą wersję map. Użytkownicy dostaną również darmowy dostęp do przewodników z informacjami o ponad 1000 ciekawych miejscach.

Posunięcie to jest efektem podobnego ruchu wykonanego przez Google'a, który zapowiedział dążenia do darmowego systemu nawigacji. Jest to również wyzwanie dla rynku urządzeń nawigacyjnych, tj. bazującego głównie na USA Garmina, TomTom i innych.

Nokia spodziewa się, ze do 2012 roku zyska ponad 300 milionów aktywnych użytkowników oferowanego przez nią systemu. Canalys oszacował, że w 2009 roku 27 milionów użytkowników urządzeń mobilnych korzystało z GPS. Już wkrótce ta liczba powinna bardzo szybko wzrosnąć do 50 milionów - ulegnie podwojeniu i będzie dalej piąć się szybko w górę.

więcej informacji na: stronie Nokii

Artur Kulikowski
www.physorg.com
follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl