B.B. Battery - nowa marka w ofercie Wamtechnik - PANASONIC - SYSTEMY ZASILANIA - WAMTECHNIK - AKUMULATORY KWASOWO-OŁOWIOWE - BATERIE PRZEMYSŁOWE - B.B. BATTERY
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności B.B. Battery - nowa marka w ofercie Wamtechnik
drukuj stronę
poleć znajomemu

B.B. Battery - nowa marka w ofercie Wamtechnik

B.B. Battery - nowa marka w ofercie Wamtechnik

Do obecnego portfolio akumulatorów kwasowo-ołowiowych dołącza nowa marka B.B. Battery, idealny zamiennik akumulatorów AGM Panasonic.

Koncern Panasonic podjął decyzję o rozwoju innych technologii w segmencie zasilania i z końcem roku 2020 ograniczono produkcję większości akumulatorów w technologii kwasowo-ołowiowej m.in. serii LC-P, LC-R, LC-X czy UP-VW. Produkty firmy B.B. Battery są doskonałym zamiennikiem, zarówno w zakresie pojemności i wymiarów akumulatorów, a także oferują wysoką niezawodność i żywotność. Akumulatory tej marki cechują się bardzo dużą powtarzalnością parametrów co ma istotne znaczenie przy łączeniu akumulatorów w zestawy wysokonapięciowe i w systemy o dużej pojemności i energii.

Światowa reputacja i bogata wiedza w branży to efekt niemalże 30 lat wytrwałości i intensywnego zaangażowania firmy B.B. Battery. Rozbudowana sieć badawcza i wydajne linie produkcyjne zapewniające najwyższą jakość, zachęciły pięciu największych światowych producentów systemów zasilania UPS do wykorzystania w swoich rozwiązaniach produktów B.B. Battery.

Akumulatory B.B. Battery znajdują zastosowanie m.in. w zasilaczach UPS, systemach alarmowych i p.poż, oświetleniu awaryjnym, centralach telefonicznych, siłowniach telekomunikacyjnych, sprzęcie medycznym, telewizjach kablowych, urządzeniach pomiarowych czy zabawkach. Akumulatory tej marki są stosowane przez wielu znaczących OEMów m.in. na rynku Polskim, a dzięki oferowanej wysokiej jakości, powtarzalności parametrów i niezawodności, zdobyły zaufanie użytkowników.

B.B. Battery - nowa marka w ofercie Wamtechnik

Wamtechnik posiada w ofercie akumulatory spełniające oczekiwania klientów co do żywotności jak i parametrów pracy. Do najbardziej popularnych serii możemy zaliczyć: serie BP przeznaczoną do ogólnego użytku z projektowaną żywotnością 6-9 lat wg. Eurobat, serie BPS przeznaczoną do aplikacji gdzie ważna jest bardzo długa żywotność nawet ponad 12 lat wg. Eurobat oraz serię HR (High Rate) i SHR (Super High Rate) gdzie potrzebujemy zasilania, które charakteryzuje się bardzo dobrą wydajnością mocową dla krótkich czasów rozładowania. W ofercie znajdziemy również modele z certyfikatem VdS.

Wamtechnik jest wyłącznym dystrybutorem akumulatorów B.B. Battery na polskim rynku.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Wamtechnik Sp. z o.o.
ul. Techniczna 2 bud. H, Piaseczno
tel.  +48 22 701 26 00
www.wamtechnik.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl