Wamtechnik zwiększa sprzedaż i powierzchnię produkcyjną w okresie pandemii - WYNIKI FINANSOWE - APATOR - SYSTEMY ZASILANIA - WAMTECHNIK - KTM - PAKIET BATERYJNY
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Wamtechnik zwiększa sprzedaż i powierzchnię produkcyjną w okresie pandemii
drukuj stronę
poleć znajomemu

Wamtechnik zwiększa sprzedaż i powierzchnię produkcyjną w okresie pandemii

Wamtechnik zwiększa sprzedaż i powierzchnię produkcyjną w okresie pandemii

Firma Wamtechnik, polski producent systemów zasilania i wiodący na rynku europejskim assembler baterii, poinformowała o wypracowanym w 2020 roku obrocie na poziomie 120 mln złotych.

Pomimo wywołanego pandemią COVID-19 załamania obrotów w pierwszym półroczu firmie udało się powtórzyć z niewielkim przyrostem poziom sprzedaży z roku poprzedniego, zarówno na rynku krajowym, jak i na rynkach zagranicznych.

Po pierwszym kwartale 2021 r. Wamtechnik wykazuje ponad 30 proc. przyrostem sprzedaży w stosunku do analogicznego okresu roku ubiegłego. W pierwszym kwartale bieżącego roku, dbając o stały rozwój firmy oraz potrzeby projektowe, Zarząd spółki podjął decyzję o powiększeniu zarówno powierzchni magazynowej, biurowej jak i produkcyjnej.

Obecnie Wamtechnik dysponuje powierzchnią 6700 m2, co daje prawie 20 proc. wzrost w stosunku do lat poprzednich. Dynamicznie kształtuje się również rozwój firmy pod względem zatrudnienia. Plan przewiduje 15 proc. więcej etatów niż w roku 2020. Wamtechnik od niemalże 30 lat specjalizuje się w produkcji dedykowanych baterii.

Firma produkuje pakiety bateryjne między innymi dla austriackiego producenta motocykli KTM czy producentów nowoczesnych urządzeń i systemów pomiarowych z Grupy Apator.

Źródło: Wamtechnik

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Wamtechnik Sp. z o.o.
ul. Techniczna 2 bud. H, Piaseczno
tel.  +48 22 701 26 00
www.wamtechnik.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl