Panasonic przedstawi nową generację pomp ciepła na targach ENEX 2024 w Kielcach - PANASONIC - KLIMATYZACJA - POMPY CIEPŁA - ENEX
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Panasonic przedstawi nową generację pomp ciepła na targach ENEX 2024 w Kielcach
drukuj stronę
poleć znajomemu

Panasonic przedstawi nową generację pomp ciepła na targach ENEX 2024 w Kielcach

Panasonic przedstawi nową generację pomp ciepła na targach ENEX 2024 w Kielcach

Panasonic, globalny lider w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań klimatyzacji i ogrzewania, ogłasza swój udział w XXVI Międzynarodowych Targach Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX, planowanych w dniach 7-8 lutego w Kielcach.

Na stoisku Panasonic, w hali E26, eksperci ds. pomp ciepła oraz klimatyzacji domowej i komercyjnej będą dostępni, aby dzielić się wiedzą i doświadczeniem z odwiedzającymi. Ponadto Sylwester Stafiej, reprezentujący Panasonic, przedstawi zagadnienia związane z komercyjnymi pompami ciepła na czynnik R290, omawiając bieżące i nadchodzące regulacje.

Centralnym punktem prezentacji firmy będzie innowacyjna seria komercyjnych pomp ciepła AQUA-G BLUE, charakteryzująca się wysoką wydajnością sezonową (z maksymalnym współczynnikiem SEER 4,41 i SCOP 3,92) oraz imponującą oceną efektywności energetycznej A++. Dzięki zastosowaniu technologii sprężarek spiralnych, seria AQUA-G BLUE zapewnia doskonałą równowagę między wydajnością a cichą pracą, z wyjątkowo niskim minimalnym poziomem mocy akustycznej wynoszącym jedynie 79,9 dB(A) i minimalnym poziomem ciśnienia wynoszącym zaledwie 51,9 dB(A).

Stoisko Panasonic będzie także miejscem prezentacji kilku pionierskich nowości, w tym nowej generacji pomp ciepła Aquarea T-CAP serii M na czynnik R290. Nie zabraknie również bestsellerów, takich jak klimatyzacja domowa Etherea i Multi do grzania.

Panasonic zaprasza do odwiedzenia stoiska w hali E-26 i bliższego zapoznania się z nowymi funkcjonalnościami oraz rozwiązaniami oferowanymi przez firmę.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl