Kompletne zestawy aparatury Rohde & Schwarz ze zniżkami do 50% - APARATURA POMIAROWA - ROHDE & SCHWARZ - ANALIZATOR WIDMA - ANALIZA WIDMA
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Kompletne zestawy aparatury Rohde & Schwarz ze zniżkami do 50%
drukuj stronę
poleć znajomemu

Kompletne zestawy aparatury Rohde & Schwarz ze zniżkami do 50%

Kompletne zestawy aparatury Rohde & Schwarz ze zniżkami do 50%
fot. Analizator widma R&S FPC-COM1

W zestawach aparatury kontrolno-pomiarowej Rohde & Schwarz znajdują się m.in. wysokiej jakości oscyloskopy, analizatory mocy i widma oraz DC zasilacze.

Farnell, należący do koncernu Avnet, globalny dystrybutor komponentów, produktów i rozwiązań elektronicznych, ogłosił nową, ograniczoną czasowo promocję, w ramach której klienci mogą nabyć wysokiej jakości, precyzyjną aparaturę kontrolno-pomiarową marki Rohde & Schwarz, ze zniżkami dochodzącymi do 50%. Ta oferta promocyjna dotyczy tak samo niedawno wprowadzonych produktów, jak i już posiadanej w ofercie aparatury Rohde & Schwarz. Przygotowane zestawy to idealny wybór dla inżynierów – projektantów, a także firm zajmujących się produkcją oraz placówek edukacyjnych i badawczych, którym zależy na ograniczeniu kosztów nabywania sprzętu, a które poszukują wysokiej jakości oscyloskopów, analizatorów mocy i widma oraz DC zasilaczy.

Zestawy promocyjne Rohde & Schwarz obejmują dodatki i pakiety rozbudowujące, zazwyczaj dostępne jedynie za dopłatą. Nabywając tak przygotowany, promocyjny zestaw, klienci nie muszą już dokupywać dodatkowych komponentów ani modułów programowych, zabezpieczając się na przyszłość, na wypadek gdyby ich wymagania co do prowadzonych testów się zmieniły.

Rohde & Schwarz przygotowała promocyjne zestawy aparatury kontrolno-pomiarowej dla klientów Farnell z całego świata, tak by spełniać potrzeby dzisiejszych inżynierów. Wśród zestawów, dostępnych do nabycia już teraz w Farnell, znajdują się m.in.:

  • Biurkowy analizator widma serii FPC jest dostępny w promocyjnym pakiecie, tańszym o 42% względem ceny katalogowej. Sprzęt ten jest często wykorzystywany na potrzeby badawcze, w medycynie, podczas produkcji, w edukacji oraz w pracach serwisowych, w których konieczne jest zdejmowanie charakterystyk filtrów i innych obwodów, wykreślanie impedancji anten radiowych i obwodów RF oraz lokalizowanie usterek w długich kablach, przystosowanych do przenoszenia sygnałów radiowych. Analizator pracuje z częstotliwościami od 5 kHz do 1 GHz i zakres ten można rozszerzyć do 3 GHz. Wyświetlacz wysokiej rozdzielczości jest o 26% większy niż w porównywalnym, konkurencyjnym sprzęcie. Oprócz samego analizatora widma, klienci otrzymają także moduł R&S®FPC1000, odpowiadający za powiększenie zakresu obsługiwanych częstotliwości, przedwzmacniacz B22, system analizy modulacji K7, moduł K43, umożliwiający pracę w trybie odbiornika oraz moduł K55, wprowadzający możliwość wykonywania zaawansowanych pomiarów.
  • Biurkowy zasilacz NGE-COM3A to niezawodna ale i niedroga aparatura, idealnie sprawdzająca się w edukacji. Nadaje się zarówno do pracy na biurku, jak i do instalacji w szafach, na potrzeby prowadzenia zautomatyzowanych testów. Jest to trzykanałowy zasilacz o wysokiej sprawności i małych szumach, wyposażony w 3,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości QVA. Każdy z kanałów może dostarczać do 33,6 W mocy, co sumuje się do 100 W. Wszystkie wyjścia są nieuziemione i zabezpieczone przed zwarciem. Pozwalają dostarczać napięcie z zakresu od 0 V do 32 V i prąd od 0 A do 3 A na kanał. W zestawie promocyjnym z zasilaczem NGE-COM3A dostarczany jest opcje oprogramowania: K101: zdalne sterowanie Ethernet; K103: cyfrowe we / wy wyzwalające i podręcznik szybkiego uruchomienia, a wszystko to przy 33% zniżce.
  • Ręczny analizator widma ZPH-COM1 to niezbędny, jednoportowy analizator, idealny do prowadzenia pomiarów podczas instalacji i konserwacji systemów antenowych, rozmieszczonych w terenie. Dzięki unikalnym cechom pozwala szybko i wydajnie mierzyć kable i anteny. Zestaw promocyjny z ręcznym analizatorem widma ZPH-COM1 zawiera przede wszystkim analizator kabli i anten ZPH Cable Rider, moduł aktualizacji ZPH-B4, zwiększający górny limit obsługiwanych częstotliwości z 3 GHz do 4 GHz, moduł ZPH-B10 GPS i wsparcie czujnika mocy ZPH-K9 oraz miernik poziomu mocy w kanałach ZPH-K19 i czujnik mocy, umożliwiający pomiary impulsów z użyciem modułu ZPH-K29. Cały zestaw jest dostępny w cenie o 48% niższej niż katalogowa.

W zestawach aparatury kontrolno-pomiarowej Rohde & Schwarz znajdują się m.in. wysokiej jakości oscyloskopy, analizatory mocy i widma oraz DC zasilacze

James McGregor, Global Head of Test, Tool and Production Supplies w Farnell mówi: „Czujemy się zobowiązani by pomagać inżynierom o wszelkich poziomach umiejętności, aby byli gotowi na jutro – cokolwiek to jutro przyniesie. Wyzwania, jakie pojawiły się w 2020 roku na całym świecie przyniosły wiele zmian, co do sposobu, w jaki się pracuje i zwiększyły nacisk na oszczędności budżetowe. Aby wspierać naszych klientów, poszukujących sposobów na zmodernizowanie lub całkowitą wymianę osprzętu we własnych laboratoriach, z przyjemnością możemy zaoferować tę wysokiej jakości aparaturę kontrolno-pomiarową i zasilacze marki Rohde & Schwarz, dostępną w prawdziwie wyjątkowych cenach – z gwarantowanymi oszczędnościami nawet na poziomie do 50%. Klient otrzymuje w ten sposób w pełni wyposażone produkty, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.”

Rohde & Schwarz to jeden z wiodących na świecie producentów elektronicznej aparatury kontrolno-pomiarowej. Ich produkty wyznaczają standardy w badaniach, pracach rozwojowych, w instalacjach produkcyjnych i w serwisowaniu. Rohde & Schwarz oferuje szeroki wybór wiodących na rynku rozwiązań, przystosowanych do pracy z najnowszymi technologiami, a w tym z elektroniką, systemami bezprzewodowymi i radiowymi oraz aplikacjami mikrofalowymi.

Kompletne zestawy rozwiązań marki Rohde & Schwarz są dostępne w obniżonych cenach do 31 marca 2021 roku w sklepie Farnell w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, w sklepie Newark w Ameryce Północnej oraz w serwisie element14 w Azji i krajach Pacyfiku.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl