Rohde & Schwarz zaprasza na Dni Oscyloskopu 2021 - ELEKTRONIKA - APARATURA POMIAROWA - WARSZTATY - SZKOLENIE ONLINE - ROHDE & SCHWARZ - WEBINAR
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Rohde & Schwarz zaprasza na Dni Oscyloskopu 2021
drukuj stronę
poleć znajomemu

Rohde & Schwarz zaprasza na Dni Oscyloskopu 2021

Rohde & Schwarz zaprasza na Dni Oscyloskopu 2021
fot. R&S

Rohde & Schwarz we współpracy z Farnell i Würth Elektronik organizuje dwudniowe warsztaty online pod nazwą "Oscilloscope Days 2021", które odbędą się już w maju br. Do udziału w tym wydarzeniu edukacyjnym szczególnie zapraszamy inżynierów elektroników z całej Europy. Sesje na żywo będą transmitowane jednocześnie w języku angielskim, niemieckim, francuskim i rosyjskim.

Tegoroczne Dni Oscyloskopu R&S będą cenną okazją do przyswojenia podstaw obsługi oscyloskopów poprzez dołączenie do wirtualnych sesji praktycznych, które - jak zapowiada organizator - będą odpowiadać rzeczywistym wyzwaniom projektowym.

Bezpłatna transmisja internetowa z warsztatów będzie prowadzona na żywo 18 i 19 maja 2021 r. Program sesji szkoleniowych obejmuje edukację w zakresie podstawowych zagadnień dotyczących oscyloskopów z bezpośrednią interakcją z ekspertami technicznymi z firm Würth Elektronik, Farnell i Rohde & Schwarz.

Warsztaty będą skupione na praktycznych aspektach pracy z oscyloskopem, łącząc teoretyczne i praktyczne szkolenie w oparciu o codzienne wyzwania w zakresie testowania i pomiarów w projektach elektronicznych. 

Oscyloskopy Rohde & Schwarz szkolenie warsztaty

Aby uzyskać więcej informacji o Dniach Oscyloskopu 2021 i zarejestrować się na wydarzenie, odwiedź stronę: https://www.rohde-schwarz.com/knowledge-center/webinars/webinar-scope-days_254474.html

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl