Wspólnie tworzymy lepsze jutro – letnia akcja charytatywna firmy Farnell we współpracy z czołowymi dostawcami - FARNELL - ROHDE & SCHWARZ - MULTICOMP PRO - KORONAWIRUS - CORONAVIRUS - COVID-19
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Wspólnie tworzymy lepsze jutro – letnia akcja charytatywna firmy Farnell we współpracy z czołowymi dostawcami
drukuj stronę
poleć znajomemu

Wspólnie tworzymy lepsze jutro – letnia akcja charytatywna firmy Farnell we współpracy z czołowymi dostawcami

Wspólnie tworzymy lepsze jutro – letnia akcja charytatywna firmy Farnell we współpracy z czołowymi dostawcami

Wiodący dostawcy łączą siły z firmą Farnell w ramach inicjatywy charytatywnej, której celem jest wsparcie dwóch organizacji: COVID-19 Solidarity Response Fund for WHO, wspieranej przez Fundację Narodów Zjednoczonych i Szwajcarską Fundację Filantropijną oraz irlandzkiej organizacji Plan International.

Farnell, Dystrybutor Rozwiązań Rozwojowych, zainaugurował nową inicjatywę charytatywną, wspartą przez dostawców: Rohde & Schwarz, ROHM i Multicomp Pro, mającą na celu „Tworzenie razem lepszego jutra”.

Osoby odwiedzające stronę internetową firmy mogą wskazać jedną z dwóch wybranych organizacji charytatywnych, której Farnell przekaże datek w imieniu gościa strony. Za każdego zarejestrowanego odwiedzającego Farnell przekaże 1 Euro wskazanej organizacji charytatywnej. Na stronie internetowej widoczne będą sumy zebrane dotychczas na poczet każdej z dwóch organizacji oraz mapa przedstawiająca lokalizacje, z których pochodzi największe wsparcie.

Klienci odwiedzający stronę Farnell będą mogli także zwiększyć przekazaną w ich imieniu kwotę, nabywając produkty partnerów akcji: Rohde & Schwarz, ROHM i Multicomp Pro. Farnell przekaże wspieranym organizacjom charytatywnym 1 Euro w przypadku zakupu produktów Multicomp Pro i ROHM o wartości powyżej 50 Euro oraz 10 Euro w przypadku zamówienia produktów marki Rohde & Schwarz o wartości powyżej 100 Euro.

Akcja trwa do końca lipca 2020.

Organizacje wspierane w programie przez firmę Farnell:

  • COVID-19 Solidarity Response Fund for WHO wspierany przez Fundację Narodów Zjednoczonych i Szwajcarską Fundację Filantropijną – Fundusz Solidarności COVID-19 zapewnia bezpośrednie wsparcie dla WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) i jej partnerów, w walce z pandemią COVID-19, w jej wykrywaniu i przeciwdziałaniu. Do partnerów WHO należą UNICEF, CEPI (Koalicja na rzecz Gotowości na wypadek Epidemii), UNHCR i WFP (Światowy Program Żywnościowy).
  • Plan International Ireland – niezależna organizacja wspierająca rozwój i prowadząca działania humanitarne, która działa na rzecz praw dziecka oraz równości płci. Farnell w szczególności wspiera działania Plan International, w ramach których prowadzone są programy edukacyjne w Zachodniej Afryce.

Chris Breslin, President at Farnell, powiedział: „Jako globalna firma, działająca na rynku elektroniki, dążymy do tego, by mieć pozytywny wpływ tam, gdzie jest to możliwe, począwszy od wolontariatu i organizowania zbiórek funduszy, po nasze programy recyklingu, które pozwoliły na redukcję o 100 ton odpadów składowanych na wysypiskach śmieci. W ramach inicjatywy „Tworzymy razem lepsze jutro”, współpracujemy z naszymi partnerami, firmami Rohde & Schwarz i ROHM oraz z naszą własną marką Multicomp Pro, by zbierać fundusze na rzecz dwóch wspaniałych organizacji charytatywnych. Datki przekazane Plan International Ireland i COVID-19 Solidarity Response Fund pomogą wspierać osoby z całego świata, znajdujące się obecnie w największej potrzebie. Mam nadzieję, że nasi klienci zaangażują się w tę inicjatywę poprzez odwiedzanie naszej strony internetowej.”

Partnerzy o inicjatywie Farnell:

Toshimitsu Suzuki, President of ROHM Semiconductor Europe, mówi: „ROHM od zawsze stara się czynić świat lepszym miejscem do życia i dlatego kampania charytatywna „Tworzymy razem lepsze jutro”, prowadzona przez firmę Farnell, uzyskała nasze pełne poparcie. Jesteśmy dumni z tego, że możemy być w niej wymienieni, jako jeden z głównych partnerów i mamy nadzieję, że nasz wkład oraz uzyskane fundusze pozwolą wesprzeć potrzebujące społeczności, które najbardziej ucierpiały w wyniku pandemii COVID-19.”

Bob Bluhm, Vice President of Value Instruments Rohde & Schwarz: „W trudnych czasach, takich jak te, znaczenie wyciągania pomocnej dłoni staje się jeszcze bardziej oczywiste. Doceniamy inicjatywę, podjętą przez naszego partnera, firmę Farnell i zaszczytem dla nas jest możliwość wsparcia wysiłku w pozyskiwaniu funduszy.”

Odwiedź stronę http://www.farnell.com/bettertomorrow i wypełnij formularz, a Farnell przekaże darowiznę w Twoim imieniu.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl