Wideoskop FLIR VS290-32 działający w pasmie termowizyjnym - DIAGNOSTYKA - TERMOWIZJA - INSPEKCJA - KAMERA INSPEKCYJNA - WIDEOSKOP - FLIR SYSTEMS
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.   Mouser Electronics Poland  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Wideoskop FLIR VS290-32 działający w pasmie termowizyjnym
drukuj stronę
poleć znajomemu

Wideoskop FLIR VS290-32 działający w pasmie termowizyjnym

Wideoskop FLIR VS290-32 działający w pasmie termowizyjnym
fot. FLIR VS290-32

Nowy model FLIR VS290-32 oferuje bezpieczny elektrycznie wideoskop z dwoma czujnikami zapewniającymi bezpieczniejszą i wydajniejszą inspekcję przemysłową.

FLIR VS290-32 to pierwszy w branży wideoskop łączący obrazowanie termiczne i kamerę widzialną zaprojektowany specjalnie z myślą o bezpieczniejszych i bardziej wydajnych inspekcjach trudno dostępnych podziemnych instalacji użytkowych. VS290-32 to pierwszy w firmie elastyczny wideoskop klasy przemysłowej, spełniający wymagania bezpieczeństwa elektrycznego, wyposażony w wymienną dwumetrową sondę z kamerą.

Do użytku w najbardziej wymagających środowiskach, VS290-32 ma certyfikat bezpieczeństwa CAT IV 600 V do kontroli elektrycznych, wraz z końcówką kamery wykonaną w klasie ochrony IP67 i podstawą o stopniu ochrony IP54 aby zabezpieczyć urządzenie przed pyłem i wodą. Urządzenie jest wyposażone w opatentowaną przez firmę FLIR Systems technologię Multi-Spectral Dynamic Imaging (MSX®), która poprawia klarowność obrazu poprzez nanoszenie szczegółów z kamery foto na obraz termowizyjny, gwarantując doskonałą jakość obrazu, niezbędną do dokładnej i bezpiecznej oceny i identyfikowania potencjalnych problemów, aby zapobiegać awariom zasobów. Niskoprofilowa końcówka i jasne światło robocze LED zapewniają odpowiednie oświetlenie do stworzenia obrazu MSX w ciemnym otoczeniu, w tym pod pokrywami włazów lub w innych ciasnych przestrzeniach, takich jak strychy, w systemach HVAC i wewnątrz maszyn.

FLIR VS290-32

 – Wzmocniony i bezpieczny pod względem elektrycznym wideoskop z MSX drastycznie zwiększy łatwość inspekcji termicznej w ciasnych, trudno dostępnych miejscach w elektrowniach, systemach dystrybucji energii, zakładach produkcyjnych oraz w przypadku kontroli bezpieczeństwa publicznego i diagnostyki budynków – powiedział Rickard Lindvall, dyrektor generalny działu rozwiązań w firmie FLIR Systems.

VS290-32 jest wyposażony w czujnik termiczny FLIR Lepton® i oferuje opcję alarmów gorących / zimnych kolorów lub izoterm, aby szybko zidentyfikować obszary problematyczne w zakresie temperatur od -10 do 400 stopni Celsjusza (14 do 752 stopni Fahrenheita). Urządzenie zawiera podwójną ładowarkę oraz akumulatory litowo-jonowe, z których każdy zapewnia do sześciu godzin ciągłej pracy.

 – Bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem w Con Edison. To nowe narzędzie pozwala naszym załogom bezpiecznie, wydajnie i skutecznie sprawdzać wentylowane włazy i identyfikować potencjalne problemy bez konieczności zdejmowania pokrywy lub nawet wchodzenia do konstrukcji. Zmniejsza to wysiłek fizyczny wymagany przez nasze załogi, czas potrzebny do zakończenia inspekcji i usprawnia działania związane z gromadzeniem danych, aby wspierać nasze bieżące planowanie i konserwację infrastruktury – powiedział Andrew Reid, kierownik sekcji ds. Inżynierii i analiz w firmie Con Edison.

Źródło: www.kameryir.com.pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski
ul. Rakowiecka 39A/3, Warszawa
tel.  22 849 71 90
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl