Jesienne webcasty z ekspertami Rittal - RITTAL - WEBCAST - WEBINAR
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Jesienne webcasty z ekspertami Rittal
drukuj stronę
poleć znajomemu

Jesienne webcasty z ekspertami Rittal

Jesienne webcasty z ekspertami Rittal

Już w najbliższą środę – 30 września o godzinie 12:00 – rozpocznie się nowy cykl jesiennych webcastów z ekspertami Rittal. Specjaliści firmy dzielić się będą swoją wiedzą – teorię ograniczyli do niezbędnego minimum, a całą uwagę poświęcą praktycznym aspektom.

Webcasty są bezpłatne, będą trwały ok. 30-45 minut, a po każdym internetowym spotkaniu uczestnicy będą mogli zadawać pytania ekspertom. Rejestracja dostępna jest pod adresem https://rittalpolska.clickmeeting.com/

Eksperci firmy Rittal przygotowali jesienny cykl webcastów, które będą odbywać się w każdą środę o godzinie 12:00. Spotkania przeznaczone są dla osób z branży automatyki przemysłowej i elektrotechniki – zarówno dla projektantów, jak i prefabrykatorów.

Poniżej szczegółowe informacje dotyczące webcastów:

  • 30 września o godzinie 12:00 rozpocznie się webcast pt.: „Nowe spojrzenie na obudowy plastikowe - poznaj AX plastic”, który poprowadzi Paweł Piwnicki - product manager odpowiedzialny za automatykę, sterowanie oraz maszyny RAS. Opowie o tym kiedy i dlaczego warto korzystać z obudów plastikowych oraz czym wyróżnia się najnowsza seria AX plastic. Link do rejestracji: https://bit.ly/3cB8Cbg.
  • 7 października o godzinie 12:00 rozpocznie się webcast, pt: „Jak szybko i bezpiecznie zaprojektować rozdzielnicę instalacyjną Ri4Power ISV VX25 do 1250A”, który poprowadzi Bartosz Kaźmierczyk – product manager odpowiedzialny za rozdział mocy. Pokaże on jak sprawnie, szybko i bezpiecznie oraz zgodnie z obowiązującymi normami zaprojektować rozdzielnicę niskiego napięcia do 1250A na bazie systemu Ri4Power ISV VX25 przy użyciu darmowego oprogramowania Rittal Power Engineering 7.0 (RPE 7.0). Link do rejestracji: https://bit.ly/2GcUTeO.
  • 14 października o godzinie 12:00 rozpocznie się webcast pt: „Wszystko o klimatyzatorach – kiedy i dlaczego są to najefektywniejsze rozwiązania do chłodzenia szaf sterowniczych”, który poprowadzi Marcin Lisowski – product manager odpowiedzialny za klimatyzację oraz chłodzenie. Opowie o cechach oraz sposobie działania klimatyzatorów. Przedstawi także ich największe zalety, ograniczenia oraz zasady stosowania urządzeń na bazie klimatyzatorów Rittal Blue e+. Link do rejestracji: https://bit.ly/339oEWH.
  • 21 października o godzinie 12:00 rozpocznie się webcast pt: „Wszystko o akcesoriach Rittal – przegląd rozwiązań do prowadzenia okablowania”, który poprowadzi Paweł Piwnicki - product manager odpowiedzialny za automatykę, sterowanie oraz maszyny RAS. Ekspert zaprezentuje szeroką gamę akcesoriów Rittal dedykowanych do prowadzenia okablowania, które pozwalają w optymalny i bezpieczny sposób doprowadzić prąd w każdej instalacji – nawet w najbardziej wymagających warunkach.  Link do rejestracji: https://bit.ly/3kQuPoL.
  • 28 października o godzinie 12:00 rozpocznie się webcast pt: „Jak dobrać system szyn zbiorczych pod kątem ich wytrzymałości zwarciowej”, który poprowadzi Bartosz Kaźmierczyk – product manager odpowiedzialny za rozdział mocy. Omówi on, w jaki sposób dobrać szyny zbiorcze, kierując się wytrzymałością zwarciową oraz zaprezentuje praktyczne przykłady na bazie rozwiązań RiLine. Link do rejestracji: https://bit.ly/2S6gnwE.

Aby wziąć udział w spotkaniach online, należy się zarejestrować na wybrany webcast na stronie https://rittalpolska.clickmeeting.com/. Uczestnictwo jest bezpłatne, a nagrania ze spotkań online oraz dodatkowe materiały będą dostępne wyłącznie dla osób zarejestrowanych.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Rittal Sp. z o.o.
ul. Krakowiaków 48, Warszawa
tel.  22 310 06 00
fax.  22 310 06 16
www.rittal.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl