Leuze Experience Days na targach SPS w Norymberdze - SPS IPC DRIVES - WIRTUALNE TARGI - WEBINAR - INTRALOGISTYKA - LEUZE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Leuze Experience Days na targach SPS w Norymberdze
drukuj stronę
poleć znajomemu

Leuze Experience Days na targach SPS w Norymberdze

Leuze Experience Days na targach SPS w Norymberdze
fot. Nowe rozwiązanie bezpieczeństwa Leuze: ochrona dostępu z dynamiczną adaptacją formatu

W dniach 8-10 listopada Leuze po raz kolejny zaprezentuje się na targach SPS w Norymberdze. Tym razem Sensor People planują coś więcej niż tylko spotkania z klientami na stoisku. W ramach targów skorzystać będziecie mogli Państwo z możliwości indywidualnego zwiedzania wirtualnego salonu Leuze oraz wziąć udział w webinariach śniadaniowych.

Hasło tegorocznych Leuze Experience Days SPS Special brzmi "Connect to Focus – Włącz Uwagę". Klienci Leuze mogą teraz wybierać spośród trzech różnych formuł uczestnictwa: Mogą zaplanować osobiste spotkanie z Sensor People na miejscu, na targach w Norymberdze, zarezerwować indywidualną wycieczkę po wirtualnym salonie wystawowym Leuze, wziąć udział w webinariach śniadaniowych lub nawet połączyć ze sobą wszystkie trzy formaty.

Leuze na miejscu w Norymberdze: 8-10 listopada

Na swoim stoisku targowym w hali 7A, stoisko 230 Specjaliści od Czujników zaprezentują najważniejsze atrakcje w postaci produktów stosowanych w procesach produkcji i pakowania, jak również rozwiązania dla intralogistyki. Znajdą się tam miedzy innymi innowacyjny czujnik widełkowy GSX, który łączy w sobie zalety urządzeń wykorzystujących światło i ultradźwięki. Ponadto zaprezentowana będzie nowa, elastyczna jednokierunkowa bariera świetlna o wysokiej wydajności LS25C. Na targach zostaną również pokazane kompleksowe rozwiązania bezpieczeństwa oraz możliwości zarządzania ich zintegrowanymi interfejsami.

Indywidualna wycieczka po wirtualnym salonie wystawowym Leuze: 7-11 listopadaIndywidualna wycieczka po wirtualnym salonie wystawowym Leuze: 7-11 listopada
Indywidualna wycieczka po wirtualnym salonie wystawowym Leuze: 7-11 listopada

Równolegle z obecnością na targach Leuze może zaproponować swoim partnerom cyfrową alternatywę dla wizyty w Norymberdze. Klienci Leuze będą mogli zarezerwować zwiedzanie wirtualnej platformy Leuze Experience. Podobnie jak w przypadku innych formuł uczestnictwa, Sensor People przedstawią swoim klientom nowości oraz innowacje prezentowane na targach. Zwiedzanie z osobistym doradcą handlowym Leuze odbywa się indywidualnie. Daje to możliwość wirtualnego uczestnictwa w targach SPS.

Webinaria śniadaniowe Leuze: 24-25 listopada

Ponadto, w dniach 24-25 listopada, Leuze oferuje swoim klientom możliwość wzięcia udziału w licznych webinariach. W ich trakcie Sensor People zaprezentują swoje zintegrowane rozwiązania bezpieczeństwa dla ochrony dostępu z dynamiczną adaptacją formatu. Uczestnicy mogą również spodziewać się nowych produktów z gamy laserowych systemów pozycjonowania, dedykowanych do zabudowy w ograniczonej przestrzeni. Zagadnienia dla branży opakowań będą przede wszystkim dotyczyły czujników w wykonaniu ze stali nierdzewnej oraz integracji systemów do pracy w sieci: doskonałego połączenia czujników z interfejsem. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja poprzez stronę internetową Leuze. Do wspólnego śniadania wszyscy uczestnicy otrzymają pakiet-niespodziankę.

Webinaria Śniadaniowe Leuze: 24-25 listopada

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl