Webinar: Anteny RF dla urządzeń IoT i inteligentnych technologii - WEBINARIUM - WEBINAR - MOUSER ELECTRONICS - AMPHENOL RF - ANTENY RF
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Webinar: Anteny RF dla urządzeń IoT i inteligentnych technologii
drukuj stronę
poleć znajomemu

Webinar: Anteny RF dla urządzeń IoT i inteligentnych technologii

Webinar: Anteny RF dla urządzeń IoT i inteligentnych technologii
fot. MOUSER

Mouser Electronics, Inc., lider wprowadzania nowych produktów (NPI)™ wspierający innowacje, organizuje bezpłatne seminarium internetowe, aby pomóc w opracowywaniu rozwiązań antenowych dla coraz bardziej kompaktowych i inteligentnych urządzeń IoT. Firma Mouser nawiązała współpracę z firmą Amphenol RF przy webinarze „Rozwiązania anten RF dla urządzeń IoT i inteligentnych technologii”, które odbędzie się 5 grudnia o godzinie 15:00 czasu środkowoeuropejskiego.

Firma Mouser nawiązała współpracę z Amphenol RF w ramach webinarium "RF Antenna Solutions For IoT Devices And Smart Technology", które odbędzie się 5 grudnia o godzinie 15:00 czasu środkowoeuropejskiego.

„Urządzenia IoT stały się popularne wraz z rozwojem inteligentnych technologii, ale zmieniające się ograniczenia projektowe narzucane przez urządzenia kompaktowe mogą stanowić poważne wyzwanie dla projektantów” – mówi Mark Patrick, dyrektor ds. treści technicznych na region EMEA w Mouser Electronics. „W Mouser nadal jesteśmy liderem we wspieraniu innowatorów IoT, dostarczając im praktycznych wskazówek, jak zoptymalizować ich projekty”.

Uczestnicy tego seminarium internetowego dowiedzą się o różnorodności rozwiązań anten RF dostępnych dla nowych zastosowań IoT oraz o tym, jak anteny wewnętrzne i zewnętrzne można włączyć do urządzeń o ograniczonej przestrzeni i innych ograniczeniach projektowych.

Amphenol RF oferuje szeroką gamę rozwiązań antenowych dostępnych dla zastosowań IoT, w tym:

  • Wewnętrzne wbudowane anteny chipowe. Te kompaktowe anteny są przeznaczone do użytku wewnątrz podłączonych urządzeń.
  • Anteny zewnętrzne. Te zespoły kabli MHV obsługują napięcie do 5000 VDC i zapewniają doskonałą wydajność elektryczną do 500 MHz
  • Anteny FPC i PCB z bezpiecznym, samoprzylepnym podkładem ułatwiającym instalację.
  • Anteny do komunikacji bliskiego zasięgu (NFC). Te anteny wewnętrzne są przeznaczone do obsługi protokołów bezprzewodowych NFC-Forum.

Anteny te można wykorzystać do rozwiązywania specyficznych problemów projektowych, takich jak montaż, ograniczenia rozmiaru, zakres częstotliwości i możliwości transmisji danych. Podczas webinaru Mike Comer, dyrektor ds. marketingu produktów i rozwoju biznesu w Amphenol RF, doradzi uczestnikom, jak wybrać najlepszą opcję dla swoich projektów. Przeanalizuje także różne protokoły, które można wykorzystać do optymalizacji konkretnego wykorzystania poszczególnych typów anten.

Aby zarejestrować się na webinar, odwiedź: https://emea.info.mouser.com/webinar-amphenolrf-antennasolutions-emea-lp

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Mouser Electronics Poland
Mouser Electronics Poland
ul. Wyscigowa 56e, Wrocław
tel.  +48 71 749 74 00
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl