Mouser Electronics i Analog Devices prezentują webinarium na temat precyzyjnej elektroniki w badaniach naukowych - BADANIA NAUKOWE - LABORATORIUM - JEDNOSTKI BADAWCZO-ROZWOJOWE - ANALOG DEVICES - WEBINAR - MOUSER ELECTRONICS
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Mouser Electronics i Analog Devices prezentują webinarium na temat precyzyjnej elektroniki w badaniach naukowych
drukuj stronę
poleć znajomemu

Mouser Electronics i Analog Devices prezentują webinarium na temat precyzyjnej elektroniki w badaniach naukowych

Mouser Electronics i Analog Devices prezentują webinarium na temat precyzyjnej elektroniki w badaniach naukowych

Mouser Electronics, Inc., wiodący w branży dystrybutor wprowadzający na rynek nowe produkty (NPI) z najszerszym wyborem półprzewodników i komponentów elektronicznych, we współpracy z Analog Devices (ADI) zaoferował społeczności inżynierów bezpłatne webinarium zatytułowane Powering Scientific Discovery with Precision Electronics. Webinarium będzie transmitowane na żywo we wtorek 27 lutego o godzinie 16:00 czasu środkowoeuropejskiego.

Zaawansowane badania naukowe wymagają precyzyjnej elektroniki z czołówki technologii pomiarowych, wyróżniającej się stabilnością, precyzją, czułością, dokładnością i niezawodnością. Podczas gdy idealny produkt jest zgodny ze specyfikacjami zapewniającymi optymalną wydajność, praktyczny sukces często zależy od współpracy pomiędzy ekspertami w dziedzinie precyzyjnych technologii pomiarowych a naukowcami. Otwarta komunikacja i dyskusje na temat kompromisów projektowych umożliwiają naukowcom osiąganie lepiej dopasowanych rozwiązań, optymalizując wydajność systemu i ułatwiając odkrywanie głębszych spostrzeżeń naukowych.

Uczestnicy webinarium dowiedzą się:

  • Jak precyzyjna elektronika odnosi się do wydajności instrumentów naukowych.
  • O typowych łańcuchach sygnałowych i przykładowych technologiach, które przyspieszają wybór technologii.
  • O narzędziach i zasobach upraszczających i ulepszających projekty. 
  • W jaki sposób produkty ADI wspierają odkrycia naukowe. Produkty te obejmują:
    • Dwukanałowe 24-bitowe przetworniki ADC SAR AD4630-24/AD4632-24 Dual Channel 24-Bit SAR ADCs, które charakteryzują się jednoczesnym próbkowaniem, technologią Easy Drive™, przepustowością 2MSPS/500kSPS i maksymalną dokładnością 0,9 ppm INL.
    • Precyzyjne mikrokontrolery analogowe ADUCM356 o bardzo niskim poborze mocy, które kontrolują i mierzą czujniki elektrochemiczne i biosensory.
    • Platforma do pomiaru cieczy The EVAL-CN0503-ARDZ, która zawiera wbudowane filtry cyfrowe, wysoką odporność na światło otoczenia i może wykonywać pomiary kolorymetryczne, zmętnienia i fluorometrii.

Webinarium poprowadzi Mark Patrick, dyrektor ds. treści technicznych w regionie EMEA w Mouser Electronics, a gościnnie wystąpi Daniel Braunworth, kierownik ds. marketingu przyrządów naukowych w ADI.

Aby zarejestrować się na to bezpłatne webinarium, odwiedź stronę https://emea.info.mouser.com/webinar-adi-precisionelectronics-emea

Aby dowiedzieć się więcej o ADI, odwiedź stronę https://eu.mouser.com/manufacturer/analog-devices/

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Mouser Electronics Poland
Mouser Electronics Poland
ul. Wyscigowa 56e, Wrocław
tel.  +48 71 749 74 00
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl