AMD i element14 organizują webinar poświęcony wizji maszynowej - AMD - ROBOTYKA - ZESTAW STARTOWY - PŁYTKA PROJEKTOWA - ZESTAW URUCHOMIENIOWY - XILINX - WEBINAR - KRIA KR260
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności AMD i element14 organizują webinar poświęcony wizji maszynowej
drukuj stronę
poleć znajomemu

AMD i element14 organizują webinar poświęcony wizji maszynowej

AMD i element14 organizują webinar poświęcony wizji maszynowej
fot. element14

Nowy webinar pozwala spojrzeć na przyszłość robotyki z zestawem startowym Xilinx Kria KR260 

element14, społeczność Avnet, we współpracy z liderem branży, firmą AMD, organizuje webinar poświęcony wizji maszynowej z wykorzystaniem zestawu startowego robotyki Kria KR260. Webinar odbędzie się 18 maja między 11:00 a 12:00 (czas środkowoamerykański) 17:00–18:00 GMT. 

Dzięki zestawowi startowemu robotyki Kria KR260 i stosowi Kria Robotics Stack (KRS), użytkownicy mogą łatwo zbudować kompletny system robotyki, wykorzystując środowisko oparte na ROS 2 z deterministyczną komunikacją o niskich opóźnieniach, łączącą gotowe do produkcji Kria SOM z Kria SOM. W ten sposób powstaje adaptacyjny system, który może z łatwością implementować ewoluujące i różnorodne algorytmy, a także skalować się na wiele projektów.   

Podczas webinaru Karan Kantharia z firmy AMD przedstawi zestaw startowy robotyki Kria KR260 i zademonstruje, jak można go wykorzystać do sprzętowej akceleracji ROS 2 oraz projektów związanych z wizją maszynową.

„Jesteśmy podekscytowani współpracą z AMD przy organizacji tego wyjątkowego webinaru”, powiedziała Dianne Kibbey, Global Head of Community and Social Media w element14. „Zestaw startowy robotyki Kria KR260 jest potężnym narzędziem do tworzenia adaptacyjnych systemów robotycznych i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć niesamowite projekty, które członkowie naszej społeczności stworzą przy jego użyciu.”

przyszłość robotyki z zestawem startowym robotyki Kria KR260

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
pl.farnell.com
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl