Nowe cyfrowe oscyloskopy Tektronix serii TBS2000B z funkcją zautomatyzowanych pomiarów - OSCYLOSKOP - POMIARY - FARNELL - TEKTRONIX - OSCYLOSKOPY CYFROWE - TEKVPI
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowe cyfrowe oscyloskopy Tektronix serii TBS2000B z funkcją zautomatyzowanych pomiarów
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowe cyfrowe oscyloskopy Tektronix serii TBS2000B z funkcją zautomatyzowanych pomiarów

Nowe cyfrowe oscyloskopy Tektronix serii TBS2000B z funkcją zautomatyzowanych pomiarów
fot. Tektronix TBS2000B

Farnell wprowadza nowe cyfrowe oscyloskopy firmy Tektronix, oferując je z 15-procentową zniżką, do wyczerpania zapasów. Nowe oscyloskopy serii TBS2000B mają funkcje zautomatyzowanych pomiarów, które pomagają tak inżynierom, jak i nauczycielom.

Farnell, Dystrybutor Rozwiązań Rozwojowych, wzbogacił swoją ofertę aparatury kontrolno-pomiarowej o nowy model cyfrowego oscyloskopu Tektronix TBS2000B z funkcjami rejestracji danych, plasujący się na poziomie sprzętu dla początkujących. Projektanci elektroniki, inżynierowie zajmujący się testowaniem oraz nauczyciele będą mogli skorzystać z tej niezwykle łatwej w użyciu aparatury, jej funkcji zautomatyzowanych pomiarów oraz dużego, 9-calowego wyświetlacza. Model TBS2000B cechuje się wyjątkową wydajnością oraz zaawansowanymi funkcjami debugowania, dostępnymi za niewygórowaną cenę. Klienci będą mogli także skorzystać ze specjalnie zorganizowanej promocji, w ramach której do czasu wyczerpania zapasów, sprzęt jest do nabycia z 15% zniżką.

Nowy cyfrowy oscyloskop TBS2000 marki Tektronix powstał na bazie legendarnego i bardzo cenionego przez klientów modelu TBS2000, ale cechuje się większą wydajnością, łatwiejszym sposobem użytkowania oraz korzystniejszą ceną. Nowa seria TBS2000B całkowicie zastępuje dotychczasową TBS2000, mając te same wymiary i interfejs programowania. Do cech nowego urządzenia, na które warto zwrócić uwagę, należą:

  • 9-calowy wyświetlacz WVGA, bufor pamięci na 5 milionów próbek i szybkość próbkowania 2 GSa/s, które pozwalają użytkownikowi na zdejmowanie znacznie większej ilości informacji o sygnałach, szybkie debugowanie i walidację projektów.
  • 32 zautomatyzowane pomiary i kursor, którym można poruszać po zarejestrowanym przebiegu, obsługujący funkcje wyszukiwania i oznaczania. Pozwala na łatwe wykrywanie zdarzeń, jakie występują na zdjętym przebiegu.
  • TekVPI™ – opatentowany przez firmę Tektronix interfejs sond pomiarowych, który może być stosowany z różnymi sondami, a w tym z najnowszymi różnicowymi sondami aktywnymi i sądami prądowymi, obsługującymi automatyczne skalowanie i dobór jednostek. To jedyny na rynku oscyloskop przeznaczony dla początkujących użytkowników, który ma zaimplementowaną obsługę TekVPI™. TBS2000B wspiera także tradycyjne, pasywne sondy ze złączem BNC.
  • Bogaty wybór interfejsów komunikacyjnych, a w tym Wi-Fi (poprzez kartę Wi-Fi podłączaną przez USB), dwa porty USB, pracujące w trybie hosta oraz 100-megabitowy Ethernet przewodowy. Wszystkie one pozwalają na łatwe dzielenie się wynikami pomiarów i usprawniają współpracę.

James McGregor, Global Head of Test & Tools w firmie Farnell powiedział: „Oscyloskopy serii Tektronix TBS2000B stanowią istotne usprawnienie jednej z najbardziej popularnych rodzin produktów z kategorii aparatury kontrolno-pomiarowej w sklepie Farnell. Dobrze sprawdzają się w bardzo różnych aplikacjach, a w tym w IoT, motoryzacji, systemach obronnych, przetwarzaniu dużych mocy i w edukacji. Użytkownicy, którzy korzystali wcześniej z modeli TBS2000 z łatwością przejdą na nowe produkty i będą mogli cieszyć się najnowszymi osiągnięciami technologicznymi. Intuicyjna obsługa z użyciem 9-calowego wyświetlacza oraz funkcje automatycznych pomiarów zwiększą produktywność oraz przyspieszą procesy związane z pracami projektowymi i testami.”

Farnell oferuje swoim klientom niezrównane wsparcie techniczne w ramach czego działa zespół specjalistów od testów i pomiarów oraz dostępne, bogate zasoby materiałów online, takich jak np. unikalne narzędzie internetowe do wyboru sond pomiarowych - Tektronix Probe Selector. Klienci mają też dostęp do setek najnowszych produktów i popularnych bestsellerów, pochodzących od wiodących na rynku partnerów Farnella, takich jak Tektronix. Sprzęt ten jest dostępny z wysyłką w dniu zamówienia. Ponadto, wraz z premierą nowej rodziny oscyloskopów Farnell uruchomił nawet 15-procentową zniżkę na wybrane towary, ważną do wyczerpania zapasów. Warto też wiedzieć, że w ramach specjalnej oferty wiosennej, Farnell sprzedaje wiele produktów w cenach promocyjnych, a w tym przecenione nawet o 30% elementy z kategorii aparatury kontrolno-pomiarowej.

Oscyloskopy cyfrowe Tektronix TBS2000B są dostępne do nabycia w sklepie Farnell w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, w serwisie element14 w Azji i krajach Pacyfiku oraz w sklepie Newark w Ameryce Północnej.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl