Multimetr cyfrowy RS PRO z wbudowaną kamerą termowizyjną - POMIARY - TERMOWIZJA - MULTIMETR CYFROWY - KAMERA TERMOWIZYJNA - RS PRO - THERMVIEW+
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Multimetr cyfrowy RS PRO z wbudowaną kamerą termowizyjną
drukuj stronę
poleć znajomemu

Multimetr cyfrowy RS PRO z wbudowaną kamerą termowizyjną

Multimetr cyfrowy RS PRO z wbudowaną kamerą termowizyjną
fot. RS-9889

Firma RS Components (RS), globalny dystrybutor produktów oraz rozwiązań przemysłowych i elektronicznych, wprowadziła na rynek pierwszy cyfrowy multimetr (DMM) w ramach oferty produktów RS PRO wraz z funkcją kamery termowizyjnej. Multimetr z kamerą termowizyjną RS-9889 umożliwia inżynierom identyfikowanie problemów związanych z przeciążeniem termicznym w urządzeniach elektrycznych z bezpiecznej odległości, bez konieczności fizycznego kontaktu.

Multimetr cyfrowy DMM z kamerą termowizyjną RS-9889 to wielofunkcyjne urządzenie ręczne, które podobnie jak inne produkty w ofercie RS PRO, zaprojektowano z myślą trwałości i niezawodności przy doskonałej relacji jakości do ceny. Rozwiązanie doskonale sprawdza się w wielu różnych aplikacjach, od inteligentnej produkcji w branży automatyki przemysłowej, po ogólne zadania elektryczne, takie jak testowanie gniazd i oświetlenia podczas audytów bezpieczeństwa w firmach oraz odnawiania domów.

Model RS-9889 łączy w sobie funkcje multimetru cyfrowego — pomiar parametrów obwodów, takich jak napięcie, natężenie i rezystancja — z kamerą termowizyjną na podczerwień, zapewniając możliwość identyfikacji gorących i zimnych punktów w elementach elektrycznych na termogramie do przeglądania.

Kamera termowizyjna RS-9889 zapewnia możliwość namierzania maksymalnym, minimalnym i środkowym kursorem krzyżykowym, dzięki któremu użytkownik może z łatwością identyfikować i mierzyć wymagane zakresy temperatury. Połączenie Bluetooth Low Energy (BLE) umożliwia szybkie przesyłanie obrazów termicznych do innych urządzeń za pośrednictwem aplikacji Thermview+. Kamera termiczna jest wyposażona w kolorowy ekran TFT LCD o przekątnej 2,8 cala, który zapewnia rozdzielczość podczerwieni 80 x 80 pikseli, kąt oglądania 21° x 21°, czułość termiczną (różnica temperatury NETD lub ekwiwalentu temperaturowego) na poziomie niższym niż 0,1°C/100mK, duża częstotliwość odświeżania obrazu termicznego 50 Hz, zakres temperatury obiektu od 20° do 260°C, zakres spektralny 8–14 μm, a także dokładności odczytu ±2°C lub ±2%.

Uniwersalny model RS-9889 zawiera również funkcje testera diod, rezystancji i ciągłości, jest wyposażony w brzęczyk i pozwala na mierzenie temperatury aż do 1000°C za pomocą sondy termoparowej typu K. Wartości napięcia AC i AC+DC oraz natężenia są wartościami True RMS.

Lekki, przenośny model RS-9889 umożliwia użytkownikom natychmiastowe wykonywanie pomiarów podczas pracy przy wymiarach 80 x 58 x 195 mm i masie 540 g. Urządzenie jest teraz wysyłane z RS w regionie EMEA oraz Azji i Pacyfiku. 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl