Nowe rozwiązania w diagnostyce i eksploatacji stacji elektroenergetycznych na konferencji firmy Megger - AUTOMATYKA ZABEZPIECZENIOWA - KONFERENCJA NAUKOWA - POMIARY - POMIARY ELEKTRYCZNE - TECHNIKA POMIAROWA - ELEKTROENERGETYKA - ZABEZPIECZENIE ŁUKOOCHRONNE - KONFERENCJA TECHNICZNA - ROZDZIELNICE ŚREDNIEGO NAPIĘCIA - MEGGER
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowe rozwiązania w diagnostyce i eksploatacji stacji elektroenergetycznych na konferencji firmy Megger
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowe rozwiązania w diagnostyce i eksploatacji stacji elektroenergetycznych na konferencji firmy Megger

Nowe rozwiązania w diagnostyce i eksploatacji stacji elektroenergetycznych na konferencji firmy Megger
fot. Megger

Firma Megger, producent urządzenia do pomiarów elektrycznych, organizuje kolejną, czwartą już edycję Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Technicznej pt. „Nowe rozwiązania w zakresie diagnostyki i eksploatacji stacji elektroenergetycznych". Spotkanie dla specjalistów z branży elektroenergetycznej odbędzie się w dniach 14-16 czerwca 2023 r. 

Konferencja firmy Megger jest okazją do poszerzenia wiedzy o najnowsze rozwiązania techniczne, poznania aktualnych trendów i wymiany doświadczeń, ale też unikalnej okazji uczestnictwa w praktycznych pokazach.

Eksperci prowadzący konferencję podzielą się z uczestnikami swoim wieloletnim doświadczeniem i omówią najciekawsze przypadki ze swojej praktyki zawodowej. Ich wystąpienia będą rywalizować o miano najlepszego prelegenta.

Na konferencji zostanie poruszona tematyka diagnostyki aparatury stacji elektroenergetycznej, w tym: rozdzielnic, zabezpieczeń i transformatorów. Podczas wydarzenia zostaną omówione zagadnienia z zakresu badań i diagnostyki oraz wymiana doświadczeń uczestników w trakcie pokazów praktycznych. Zakres tematyczny, który będzie szczególnie omawiany to:

  • Nowe rozwiązania w zakresie budowy i diagnostyki rozdzielnic średniego napięcia
  • Automatyka zabezpieczeniowa w stacjach średnich napięć we współpracy z OZE
  • Łukoodporność rozdzielnic SN
  • Analiza działania kryteriów zabezpieczeniowych i ochrona aparatury rozdzielczej od skutków zwarć doziemnych
  • Eksploatacja transformatorów i dławików uziemiających
  • Pomiar wyładowań niezupełnych w transformatorach mocy

Zarówno część teoretyczna, jak i część praktyczna konferencji odbędzie się w Hotelu Afrodyta w Radziejowicach pod Warszawą. Obiekt sąsiaduje z malowniczym rezerwatem Dąbrowa Radziejowska. Konferencja jest częścią programu Akademia Megger.   

Więcej informacji na stronie: https://pl.megger.com/wydarzenia/konferencje/iv-ogolnopolska-konferencja-naukowo-techniczna-2023

Zobacz video jak wyglądała poprzednia edycja konferencji: 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Megger Sp. z o.o.
ul. Słoneczna 42A, Stara Iwiczna
tel.  22 715 83 33
fax.  22 715 83 32
https://pl.megger.com/
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl