Kompletne zestawy aparatury kontrolno-pomiarowej firmy Rohde & Schwarz w niezrównanych cenach - OSCYLOSKOPY - ZASILACZE LABORATORYJNE - ROHDE & SCHWARZ - ANALIZATOR WIDMA
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Kompletne zestawy aparatury kontrolno-pomiarowej firmy Rohde & Schwarz w niezrównanych cenach
drukuj stronę
poleć znajomemu

Kompletne zestawy aparatury kontrolno-pomiarowej firmy Rohde & Schwarz w niezrównanych cenach

Kompletne zestawy aparatury kontrolno-pomiarowej firmy Rohde & Schwarz w niezrównanych cenach
fot. Rohde & Schwarz

Rabaty do 50 procent, dostępne do 31 grudnia na zestawy produktów firmy Rohde & Schwarz, obejmujące wysokiej klasy oscyloskopy, analizatory mocy i widma oraz zasilacze.

Farnell, Dystrybutor Rozwiązań Rozwojowych, ogłosił limitowaną czasowo promocję, by pomóc inżynierom-projektantom, placówkom badawczym oraz zakładom produkcyjnym i jednostkom naukowym, których budżet jest silnie ograniczony, zdobyć wysoce precyzyjną aparaturę kontrolno-pomiarową, produkowaną przez wiodącą na rynku firmę Rohde & Schwarz, zyskując zniżkę na poziomie do 50 procent.

Zestawy Rohde & Schwarz, dostępne w ramach oferty promocyjnej, obejmują oscyloskopy, zasilacze, analizatory widma i analizatory mocy. Dodatkowe pakiety i ulepszenia, jakie normalnie nabywa się za opłatą, są oferowane w cenie produktu, dzięki czemu użytkownik może mieć pewność, że nabyta aparatura będzie użyteczna przez wiele lat oraz że nawet jeśli wymogi co do procedur testowych się zmienią, nie będzie potrzeby by kupować dodatkowe urządzenia pomiarowe.

Wśród zestawów produktów marki Rohde & Schwarz, dostępnych w firmie Farnell z kompletem modułów programowych, można znaleźć:

  • Zestaw RTB2K-COM4 zawiera 4-kanałowy, cyfrowy oscyloskop Rohde & Schwarz RTB2004, z modułem pozwalającym na pracę w paśmie do 300 MHz, wyposażony w 10,1-calowy wyświetlacz LCD-TFT o dużej rozdzielczości (1280 x 800 pikseli) i pojemnościowy ekran dotykowy. Ponadto moduł R&S®RTB-B1 przekształca R&S®RTB2000 w intuicyjny oscyloskop sygnałów mieszanych o 16 dodatkowych kanałach. Natomiast R&S®RTB-PK -K1, -K2, -K3, -K15, -B6 to dodatkowe pakiety programowe i pasywne sondy. Cały zestaw kosztuje 42 procent mniej niż wynosi standardowa cena jednostki wraz z kompletem ulepszeń.
  • Zasilacz biurkowy NGL-COM2A idealnie nadaje się do wyzywających aplikacji i pomaga projektować wzmacniacze mocy lub układy pracujące z mikrofalami (układy MMIC). Bardzo krótki czas reakcji sprawia, że zasilacz dobrze radzi sobie z nagłymi zmianami obciążenia, jakie występują np. w systemach komunikacji mobilnej, w momencie gdy przełączają się one z trybu uśpienia do aktywnej transmisji. Zniżka na zasilacz biurkowy NGL-COM2A wynosi 11 procent względem ceny standardowej.
  • Analizator widma FPC-COM2 to jedyne w swoim rodzaju urządzenie na rynku. Spełnia rolę trzech najczęściej używanych przyrządów, jakie stosuje się na biurkach inżynierów pracujących nad układami i urządzeniami radiowymi. Idealnie nadaje się do prac nad systemami IoT. Warto też dodać, że zakup pojedynczego, wielofunkcyjnego przyrządu pozwala zredukować koszty kalibracji. Analizator widma FPC1500 jest oferowany z 41-procentową zniżką względem ceny standardowej.
  • HMC8015COM to konfigurowalny przez użytkownika, dwukanałowy analizator mocy, a zarazem pierwszy na rynku kompaktowych rozmiarów tester obciążenia AC/DC z funkcją tworzenia charakterystyk dla prądu pobieranego w czasie spoczynku, pozwalający na pomiary bez konieczności sięgania po dodatkowe narzędzia, takie jak np. komputer. Oprócz wyświetlacza numeryczno-graficznego, na którym prezentowane jest 26 kluczowych parametrów, instrument jest w stanie badać urządzenia pod kątem zgodności ze standardami IEC62301, EN50564 i EN61000-3-2. W postaci graficznej prezentuje analizę harmonicznych, aż do 50. harmonicznej, umieszczając je na wykresie w skali logarytmicznej i jednocześnie wyświetlając do 10 konfigurowanych przez użytkownika wartości mierzonych, odświeżanych 10 razy na sekundę. HMC8015COM wyznacza nowe standardy w zakresie dokumentacji i jest oferowany ze zniżką dochodzącą do 32 procent, względem standardowej ceny.

James McGregor, Global Head of Test, Tools and Production Supplies w firmie Farnell powiedział: „Rohde & Schwarz to wiodący dostawca wysokiej jakości aparatury pomiarowej i zasilaczy, które możemy teraz zaoferować klientom Farnella w wyjątkowych cenach.                 

W niektórych przypadkach gwarantowane zniżki dochodzą nawet do 50% wartości produktu. Dzięki temu klienci, którzy szukają wysokiej jaskości sprzętu, czy to o podstawowych parametrach, czy też spełniającego najwyższe wymagania profesjonalistów, mogą nabyć kompletne pakiety rozwiązań w niesamowicie niskiej cenie. Ponadto skorzystają z pełnego zestawu modułów programowych, bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów, a to oznacza, że zrealizowana inwestycja będzie się sprawdzała także w przyszłości.”

Zestawy produktów marki Rohde & Schwarz są dostępne w obniżonych cenach do 31 grudnia 2019 r. w sklepie Farnell w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, w sklepie Newark w Ameryce Północnej i w serwisie element14 w Azji i krajach Pacyfiku.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl